121,99 dolarlık bu dürbün fotoğraf ve video çekiyor

TL;DR: 20 Ocak itibarıyla bu HD Dijital Kamera Dürbünlerini yalnızca 121,99 $ karşılığında alın — bu %39 indirimdir. Belki 19 yaşındaki kuzeniniz size henüz söylemediyse, bas-çek kameralar yine harika. Y2K rönesansına paralel olarak Z Kuşağı, dijital kameraları geçmişten gelen ve yeniden “dahil” sayılan şeylerden biri olarak dahil etmeye karar verdi. Onları bir sonraki aile toplantısında […]

121,99 dolarlık bu dürbün fotoğraf ve video çekiyor

TL;DR: 20 Ocak itibarıyla bu HD Dijital Kamera Dürbünlerini yalnızca 121,99 $ karşılığında alın — bu %39 indirimdir.


Belki 19 yaşındaki kuzeniniz size henüz söylemediyse, bas-çek kameralar yine harika. Y2K rönesansına paralel olarak Z Kuşağı, dijital kameraları geçmişten gelen ve yeniden “dahil” sayılan şeylerden biri olarak dahil etmeye karar verdi. Onları bir sonraki aile toplantısında Coolpix takarken görebilirsiniz, ancak en havalı kuzen olarak yerinizi kaybetmek istemiyorsanız, onları şu şekilde yükseltin: bu HD Dijital Kamera Dürbünleri.

Yalnızca fotoğraf çekmekle kalmıyorlar, aynı zamanda gerçek hayatta her şeyi yakınlaştırmanıza da olanak tanıyorlar. Depop ve Facebook Marketplace’te gülünç bir fiyatla satılan kameralara kıyasla çok daha ucuzlar. Sınırlı bir süre için, sizinkini %39 indirimle 121,99 $’dan (normal 199,99 $) alabilirsiniz.

Avlanmak, balık tutmak, kamp yapmak ve hatta bir konserin tadını çıkarmak için harika olan bu dürbünler hem geleneksel dürbün hem de kamera işlevi görür. 12x büyütme ve hassas odak ayarı özelliklerine sahiptirler; bu, nesnenizin en küçük ayrıntılarını bile bir kilometreye veya yaklaşık 3280 feet’e kadar bir mesafeden yakalayabilecekleri anlamına gelir. Hareketi kaydetmek için yerleşik bir kamera var, ancak aynı zamanda HD görüntülerde zamanın dondurulması için dijital fotoğrafçılık ve videografi için de bir hüküm var. Işık geçirgenliğine de sahiptir, bu da düşük ışık koşullarında bile kristal netliğinde görüntüler çekebileceği anlamına gelir. Yukarı aşağı kayan ayarlanabilir program aynası sayesinde siz de rahatça izleme konusunda sorun yaşamazsınız.

Maceracı biriyseniz, suyun filtrelenmesini önleyen yansıma önleyici kaplama sayesinde hava koşullarından kaynaklanan hasarlar konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Aynı zamanda buğulanmayı, toza ve darbeye karşı dayanıklıdır, böylece hava durumu ne olursa olsun açık havada kullanabilirsiniz.

Mashable Fırsatları

Bu dijital kameralı dürbünler normalde 199,99 dolara satılıyor, ancak sınırlı bir süre için bir çiftini yalnızca 121,99 dolara indirimde alabilirsiniz.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow