13 Bruce Wayne oyuncusunun tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

ROBERT PATTINSON, bir Warner Bros. Pictures yapımı olan Warner Bros. Pictures’ın aksiyon macera filmi “THE BATMAN”da Bruce Wayne rolünde. Fotoğraf: Jonathan Olley/ & © DC Comics. © 2021 Warner Bros. Entertainment Inc. Tüm Hakları Saklıdır. Batman ve Bruce Wayne bir ve aynıdır ancak her oyuncu madalyonun her iki yüzünü de eşit derecede iyi oynamamıştır. Bruce’u […]

13 Bruce Wayne oyuncusunun tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

ROBERT PATTINSON, bir Warner Bros. Pictures yapımı olan Warner Bros. Pictures’ın aksiyon macera filmi “THE BATMAN”da Bruce Wayne rolünde. Fotoğraf: Jonathan Olley/ & © DC Comics. © 2021 Warner Bros. Entertainment Inc. Tüm Hakları Saklıdır.

Batman ve Bruce Wayne bir ve aynıdır ancak her oyuncu madalyonun her iki yüzünü de eşit derecede iyi oynamamıştır. Bruce’u en iyi kim oynadı?

Batman şüphesiz şu anda tüm medya türlerine hakim olan süper kahramanların en iyisidir – çünkü dürüst olalım, o bu manzaraya onlarca yıldır (aslında neredeyse bir yüzyıla yakın) hakim olan birkaç kişiden biri.

Caped Crusader’ın beyazperdedeki geçmişi rakipsizdir; 10’dan fazla canlı aksiyon filmi, çok sayıda TV programı, sayısız animasyon filmi ve TV şovunun yanı sıra eleştirmenlerce beğenilen bir video oyunu destanına da imza attı.

Batman’in en çekici kısımlarından biri Kara Şövalye ile maskenin arkasındaki adam arasındaki ikiliktir. Bruce Wayne, karşılaştığı Gothamlılar için milyarder bir çapkın gibi görünebilir (tabii ki uyarlamaya bağlı olarak), ancak o, Dünyanın En İyi Dedektifi olarak gizlice hayatını suçla savaşmaya adamıştır.

Oldukça iki farklı kişilik var, bu da yıllar boyunca onu oynayan aktörlerin iki farklı rolü oynamak zorunda kaldığı anlamına geliyor. Bazıları madalyonun bir ucunda diğerine göre daha iyi performans gösterdi.

Bu arada, çeşitli Batman uyarlamalarında karşılaştığımız Bruce Waynes’e dönüp bir bakalım ve onları en kötüden en iyiye doğru sıralayalım.

Teknory