2023’te Windows için En İyi VPN (Birleşik Krallık)

NordVPN, muhtemelen internette kapsamlı bir şekilde reklamını yaptığınızı gördüğünüz bir VPN hizmet sağlayıcısıdır. Bazı rakipler kadar hızlı değil ama ucuz, uzun vadeli bir plan yapmanızı sağlıyor. NordVPN, askeri düzeyde AES-256 şifreleme sunar ve hiçbir günlük tutulmayacağını taahhüt eder, bu nedenle göz atma işleminiz tamamen anonimdir. Ayrıca, sizin için reklamları ve kötü amaçlı web sitelerini engelleyen […]

2023’te Windows için En İyi VPN (Birleşik Krallık)

NordVPN, muhtemelen internette kapsamlı bir şekilde reklamını yaptığınızı gördüğünüz bir VPN hizmet sağlayıcısıdır. Bazı rakipler kadar hızlı değil ama ucuz, uzun vadeli bir plan yapmanızı sağlıyor.

NordVPN, askeri düzeyde AES-256 şifreleme sunar ve hiçbir günlük tutulmayacağını taahhüt eder, bu nedenle göz atma işleminiz tamamen anonimdir. Ayrıca, sizin için reklamları ve kötü amaçlı web sitelerini engelleyen ve sizi yanlışlıkla şüpheli bir web sitesine göz atma riskinden kurtaran CyberSec adlı bir şey kullanır.

Başka bir yerde, verilerinizi iki kez şifrelemenizi sağlayan ve kendinizi normal bir VPN hizmetine göre iki kat daha etkili bir şekilde gizleyen Double VPN özelliği de vardır. Bu, birçok kullanıcı için fazlalık gibi görünebilecek bir özelliktir, ancak arada bir yararlı olabilir.

Daha düzenli kullanım için, otomatik kapatma anahtarı, DNS sızıntısı koruması (şifrelenmemiş sorguların gönderilmesiyle ilişkili ekstra bir potansiyel risk düzeyini kapsar) ve çok önemli günlüğe kaydetmeme politikası gibi yararlı özellikler vardır.

Torrent tesislerini kullanmak veya diğer ülkelerden Netflix akışı yapmak isteyenler için, NordVPN bu tür ilgi alanlarına hitap eder. Hızlar, ExpressVPN kadar etkileyici olmasa da, yine de yeterince iyi. Ancak, uygulamanın kullanıcı arayüzünün harika görünmesini beklemeyin: NordVPN, oldukça çirkin ve eski görünümlü bir sunucu haritasının arkasına gizlenmiş harika özelliklerle doludur.

NordVPN’in Windows uygulamasının büyük hayranları olmasak da, sabit diskinizde oldukça az yer kaplaması sayesinde Windows kullanıcıları için hala sağlam bir bahis. Aynı zamanda büyük bir değer.

Teknory