2023’ün Android için en iyi kulaklıkları (Birleşik Krallık)

Bu içerik ilk olarak Mashable’da ABD’deki izleyiciler için yayınlandı ve Birleşik Krallık’taki izleyiciler için uyarlandı. Tüm Android akıllı telefonlar, en sevdiğiniz müzikleri veya podcast’leri hemen dinleyebilmeniz için kulaklıklarla birlikte gelir, ancak bunlar nadiren etkileyicidir. Bu hayatın bir gerçeği. İhtiyacınız olan kulaklık veya kulakiçi kulaklık türünü bildiğiniz sürece, ihtiyaçlarınıza uygun ayrı bir çift kulaklık satın almak […]

2023’ün Android için en iyi kulaklıkları (Birleşik Krallık)

Bu içerik ilk olarak Mashable’da ABD’deki izleyiciler için yayınlandı ve Birleşik Krallık’taki izleyiciler için uyarlandı.

Tüm Android akıllı telefonlar, en sevdiğiniz müzikleri veya podcast’leri hemen dinleyebilmeniz için kulaklıklarla birlikte gelir, ancak bunlar nadiren etkileyicidir. Bu hayatın bir gerçeği. İhtiyacınız olan kulaklık veya kulakiçi kulaklık türünü bildiğiniz sürece, ihtiyaçlarınıza uygun ayrı bir çift kulaklık satın almak daha iyi bir fikirdir.

Kulaklığınızı ne zaman kullanacağınızı düşünmeniz önemlidir. Başlangıç ​​olarak, günlük işe gidip gelirken arka plandaki gürültüyü engellemek ister misiniz? Koşarken veya spor salonunda egzersiz yaparken harika bir çift ister misiniz? Yoksa evde, belki de uyurken bile kulaklığınızla müzik dinleyerek rahatlamak mı istiyorsunuz?

Bu tür sorular Android cihazınız için en iyi kablosuz kulaklığı bulmanıza yardımcı olacaktır. Bunu daha da kolaylaştırmak için hızlı bir kılavuz hazırladık.

Android nedir?

Belki de en çok Apple’ın iOS’una alternatif işletim sistemi olarak bilinen Google’ın sahip olduğu Android, açık kaynaklı bir platformdur; bu, (Apple’ın aksine) tüm geliştiricilerin ve teknoloji şirketlerinin onu kullanabileceği ve üzerinde geliştirme yapabileceği anlamına gelir. Samsung ve Google’ın kendisi tarafından üretilen cihazlar da dahil olmak üzere, Apple dışındaki birçok telefon ve tablette kullanılır. 3 milyardan fazla kişi aktif olarak Android cihaz kullanıyor.

Bir çift kulaklığı Android kullanıcıları için iyi yapan şey nedir?

Google ve Samsung gibi şirketlerin ürettiği kulaklıkların, Android cihazlarla mükemmel şekilde senkronize olan kulaklıklar üreteceği anlaşılıyor. Genel olarak Google Fast Pair ve Google Assistant gibi Android’e özgü özelliklerle uyumlu kulaklıkları tercih edin. Çoğu iyi Bluetooth kulaklığın Alexa, Google Assistant veya Samsung Bixby gibi bir sesli asistana erişimi vardır. Kulaklıkları tercih ettiğiniz sürüme (bu durumda Google Asistan) ayarlamanız yeterlidir. Yalnızca bir sesli asistanı destekleyen kulaklıklara karşı dikkatli olun (bazılarında yerleşik Alexa bulunur).

Google Asistan ne yapabilir?

Kulaklığınızda ve Android cihazınızda Google Asistan’ı kurduktan sonra, bu gerçekten faydalıdır. Belirli şarkıları çalmasını, tüm oynatma özelliklerini kontrol etmesini, ayrıca arama yapmasını ve mesaj göndermesini, programları ve alarmları ayarlamasını, genel aramalar yapmasını ve haberleri veya hava durumunu kontrol etmesini isteyebilirsiniz.

Google Hızlı Eşleştirme nedir?

Google’a özgü bu özellik, Bluetooth cihazlarını bağlamak için menülerle uğraşma zahmetini ortadan kaldırır. Android cihazınız yakındaki Bluetooth cihazlarını anında tespit etmek için Bluetooth Düşük Enerji ve konum teknolojisini kullanacaktır. Cihazınızda otomatik olarak bir pencere açılacak ve bağlanmak isteyip istemediğinizi soracaktır. Fast Pair cihazları aynı zamanda Google hesabınızla da senkronize edilebilir ve kişiselleştirilmiş özellikler sunabilir.

Ucuz kulaklıklar paraya değer mi?

Basit cevap şu ki, aslında değil. Cüzdanınızı rahat kullanmak istiyorsanız, Android akıllı telefonunuzla birlikte gelen çifti tercih edebilirsiniz. Bu yalnızca kulaklıklarınızı kaybetmeye eğilimliyseniz gerçekten değerli bir plandır, çünkü sonuçta standart kulaklıklar asla o kadar iyi değildir. Düzenli olarak müzik veya podcast’lerden hoşlanıyorsanız, aktif gürültü engelleme veya yardımcı uygulamalar gibi daha kullanışlı özellikler sunan daha pahalı bir çifte yatırım yapmaya kesinlikle değer.

Android için en iyi kulaklıklar nelerdir?

Sizin ve Android cihazınız için işe yarayacak bir şey bulmanıza yardımcı olmak için en iyi seçeneklerinizi belirledik. Araştırmayı yaptık, çevrimiçi incelemeleri okuduk ve Android kullanıcıları için en iyi kulaklıkların bir listesini hazırladık.

Bunlar 2023’te Android cihazlar için en iyi kulaklıklardır.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow