Apple Watch muhtemelen 2024’te büyük bir yeniden tasarım alacak

Apple Watch’a büyük değişiklikler geliyor… ama en az 2024’e kadar değil. Mark Gurman’a göre “Güç Açık” bülteni Bloomberg için Apple’da, cihazın (2014’te tanıtılan) 10. yıl dönümü münasebetiyle 2024 veya 2025’te piyasaya sürülecek olan yeni bir “Watch X” modeli üzerinde çalışılıyor. AYRICA BAKINIZ: Apple Watch SE hala şimdiye kadarki en düşük fiyatında ve bu hafta en […]

Apple Watch muhtemelen 2024’te büyük bir yeniden tasarım alacak

Apple Watch’a büyük değişiklikler geliyor… ama en az 2024’e kadar değil.

Mark Gurman’a göre “Güç Açık” bülteni Bloomberg için Apple’da, cihazın (2014’te tanıtılan) 10. yıl dönümü münasebetiyle 2024 veya 2025’te piyasaya sürülecek olan yeni bir “Watch X” modeli üzerinde çalışılıyor.

AYRICA BAKINIZ:

Apple Watch SE hala şimdiye kadarki en düşük fiyatında ve bu hafta en iyi Apple Watch fırsatlarından daha fazlası

Watch X muhtemelen daha ince bir saat kasasına ve mevcut kilitleme mekanizmasının yerini alacak ve daha büyük bir pil gibi bileşenler için daha fazla alan sağlayacak bir manyetik banda sahip olacak. Bir microLED ekran ve tansiyon izleme özelliklerinin de çalışmalarda olduğu söyleniyor.

Apple Watch satın almak için 2024’e kadar beklemek istemiyor musunuz? Gürman, Apple’ın Eylül ayında tanıtılması planlanan Watch Series 9’un mevcut modele çok benzeyeceğini söylüyor. Saatin mevcut modelleriyle aynı boyutta kalacak, ancak “küçük bir yenileme” daha hızlı işlemciler ve yeni renkler sunacak.

Teknory