Beyler Netflix serisi: Çıkış tarihi tahmini, oyuncu kadrosu, arsa, daha fazlası

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-04T17:49:43 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-04T17:49:50 Netflix’e gelen Guy Ritchie’nin The Gentlemen dizisi hakkında, yayın tarihi bilgilerinden oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey burada. The Gentlemen, Ritchie için 2019’da Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Colin Farrell, Hugh Grant ve Henry Golding’in oynadığı, onu bir hane adı yapan küfürlü suç …

Beyler Netflix serisi: Çıkış tarihi tahmini, oyuncu kadrosu, arsa, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-04T17:49:43

Güncellenmiş: 2022-11-04T17:49:50

Netflix’e gelen Guy Ritchie’nin The Gentlemen dizisi hakkında, yayın tarihi bilgilerinden oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey burada.

The Gentlemen, Ritchie için 2019’da Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Colin Farrell, Hugh Grant ve Henry Golding’in oynadığı, onu bir hane adı yapan küfürlü suç kapari türünde bir forma dönüşüydü.

Yönetmen o zamandan beri İnsanın Gazabı, Fortune: Ruse de Guerre Operasyonu üzerinde çalıştı ve Herkül’ün canlı aksiyon versiyonunu yönetmeye bağlı – ancak aynı zamanda küçük ekranda nadir görülen bir devam filmi de hazırlıyor.

Yeni bir Netflix dizisi için The Gentlemen dünyasına geri dönecek – yani, şu ana kadar bildiklerimiz bunlar.

İçindekiler

The Gentlemen'da Matthew McConaughey ve Michelle DockeryThe Gentlemen'da Matthew McConaughey ve Michelle DockeryEğlence Filmi Distribütörleri

The Gentlemen Netflix dizisi çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

The Gentlemen’ın şu anda Netflix’te bir çıkış tarihi yok. Erken geliştirme aşamasında olduğu ve Ritchie’nin diğer projelere dahil olduğu göz önüne alındığında, muhtemelen onu görmeyeceğiz. 2023 sonu – bir ara olabilir olsa da 2024.

Dizinin Kasım ayı başlarında üretime başlayacağı söyleniyor. Son tarih.

Ritchie, pilot bölümün senaryosunu Matthew Read ile birlikte yazdı ve aynı zamanda ilk iki bölümü yönetecek ve yönetici yapımcı olarak görev yapacak.

Ritchie yaptığı açıklamada şunları söyledi: “The Gentlemen dünyası biraz benim.

“Netflix, Miramax ve Moonage ile bir kez daha yaşama fırsatı bulduğumuz için çok heyecanlıyım. Hayranları o dünyaya geri getirmeyi, yeni karakterler ve hikayelerini tanıtmayı dört gözle bekliyoruz ve bunu bu son derece yetenekli oyuncu kadrosuyla yapmaktan heyecan duyuyorum.”

Beyler Netflix dizisi oyuncu kadrosu: İçinde kim var?

Theo James dizinin ana karakteri Eddie Halstead’i canlandıracak. Diğer döküm üyeleri şunlardır:

  • Geoff Seacombe olarak Vinnie Jones
  • Susie Glass olarak Kaya Scodalerio
  • Giancarlo Esposito açıklanmayan bir rolde
  • Daniel Ings Freddy Halstead olarak
  • Joely Richardson Leydi Sabrina olarak
  • Peter Serafinowicz açıklanmayan bir rolde

Aksi takdirde, Matthew McConaughey’den Mickey Pearson, Michelle Dockery’den Rosalind Pearson veya Charlie Hunnam ve Hugh Grant’in geri dönmesini bekleyip bekleyemeyeceğimiz belli değil.

Beyler Netflix dizisi konusu: Ne hakkında?

Gösterinin, daha önce gördüklerimizi yeniden okumak yerine, The Gentlemen yörüngesinde yeni bir karakterle almak yerine, filmi bir devam filmi olarak izlemesi bekleniyor.

Deadline, “Dizi, James’in babasının büyük mülkünü miras alan, ancak efsanevi Mickey Pearson’a ait bir ot imparatorluğunun tepesinde oturduğunu keşfeden James’in karakteri Eddie Halstead’i takip ediyor” diye yazdı.

“Bu dürüst asker, İngiliz yeraltı suç dünyasının karanlık sanatlarında ustalaşmak ve tüm operasyonun kontrolünü ele geçirmek için gerekenlere sahip mi?”

Beyler Netflix dizisi fragmanı: Fragman var mı?

Hayır, Netflix’te The Gentlemen dizisinin fragmanı yok, henüz üretime başlamadığı için. Daha fazla duyuru üzerine bu alanı güncelleyeceğiz.

Daha fazla TV ve film içeriği için ana sayfamıza göz atmayı unutmayın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow