Amazon Prime Büyük Fırsat Günleri: 2023’ün Avustralya’daki en iyi fırsatları – şimdi canlı

İçindekiler İçindekilerEn iyi dizüstü bilgisayar fırsatlarıEn iyi kulaklık ve hoparlör fırsatlarıEn iyi robot vakum fırsatlarıEn iyi akıllı ev fırsatlarıEn iyi akıllı telefon ve tablet fırsatlarıEn iyi giyilebilir teknoloji fırsatlarıEn iyi TV ve ev sineması fırsatlarıEn iyi oyun fırsatlarıAmazon Prime Büyük Fırsat Günleri nedir?Avustralya’da Amazon Prime Büyük Fırsat Günleri ne zaman?Amazon Prime Büyük Fırsat Günleri alışveriş […]

Amazon Prime Büyük Fırsat Günleri: 2023’ün Avustralya’daki en iyi fırsatları – şimdi canlı

Tüm fırsat avcılarının dikkatine! Amazon’un yılın ikinci özel satış etkinliği Prime Big Deal Days burada! Şu andan itibaren 12 Ekim saat 17:00’ye (AEDT) kadar Amazon.com.au’da tüm yıl boyunca Prime Day ve Black Friday haftası gibi en göz alıcı fırsatlardan bazılarını bulacaksınız.

Etkinlik Amazon Prime üyelerine özeldir. Henüz bir tane değilseniz, 30 günlük ücretsiz denemeye kaydolabilir ve yine de pazarlıklardan yararlanabilirsiniz.

Daha fazla söze gerek kalmadan, şu ana kadar tespit ettiğimiz en iyi fırsatlar:

En iyi dizüstü bilgisayar fırsatları

En iyi kulaklık ve hoparlör fırsatları

En iyi robot vakum fırsatları

En iyi akıllı ev fırsatları

En iyi akıllı telefon ve tablet fırsatları

En iyi giyilebilir teknoloji fırsatları

En iyi TV ve ev sineması fırsatları

 • Sony 75 İnç X80K 4K Ultra HD LED Akıllı TV – 1.699$ (2.395 dolardı, %29 indirimdi)

 • PRISM+ Q55 PRO Kuantum Sürümü | 55″ 4K Android TV – 639$ (1.299 dolardı, %51 indirim)

 • PRISM+ Q65 PRO Kuantum Sürümü | 65″ 4K Android TV – 859$ (1.699 dolardı, %49 indirim)

 • Çapa Bulutsusu Apollo, Wi-Fi Mini Projektör – 802$ (1.099,95 dolardı, %27 indirimdi)

 • Anker Bulutsusu Astro Mini Taşınabilir Projektör – 269,99 ABD doları (499,99 dolardı, %46 indirimdi)

 • Fire TV Stick Lite – 29$ (59 dolardı, %51 indirim)

 • Yangın TV Küpü – 109$ (219 dolardı, %50 indirim)

 • Yamaha NS-F51 Yer Tipi Hoparlörler (İkiz Hoparlörler) – 499$ (999 dolardı, %50 indirim)

 • Dahili Çift Subwoofer’lı Yamaha SR-B20A Ses Çubuğu – 199$ (260 dolardı, %33 indirim)

En iyi oyun fırsatları

Amazon Prime Büyük Fırsat Günleri nedir?

Temmuz ayında gerçekleşen Prime Day gibi, Ekim Prime Big Deal Days de Avustralya’daki ve yurt dışındaki Amazon Prime üyelerine özel bir satış etkinliğidir. Prime Day ve Black Friday’in yanı sıra, bu, sevgililer için en büyük Amazon satış etkinliğidir ve Amazon’da satılan çok çeşitli ürünlerde göz alıcı fırsatlar elde etmek için harika bir fırsattır.

Avustralya’da Amazon Prime Büyük Fırsat Günleri ne zaman?

Amazon’un Prime Big Deal Days etkinliği 10 Ekim’de 12:01 AEDT’de başladı ve yerel fırsatlar 11 Ekim 23:59 AEDT’ye kadar 48 saat boyunca devam edecek. Ancak Prime Day’de olduğu gibi Amazon Global Store’daki fırsatlar 17:00 AEDT’ye kadar geçerli olacak. 12 Ekim’de Avustralya Prime üyelerine 65 saatlik dev bir indirim fırsatı sunuluyor!

Strateji, Prime Big Deal Days etkinliğinden en iyi şekilde yararlanmanın anahtarıdır. Günler boyunca Amazon’da nasıl alışveriş yapacağınızı bilmek size en iyi fırsatları sunacak ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Eğlence için göz atmak istiyorsanız Büyük Fırsat Günleri ana sayfasına göz atmayı unutmayın!

Bu arada, indirimden yararlanmak için en iyi alışveriş ipuçlarımızı burada bulabilirsiniz:

 • Amazon’un ‘Spotlight Fırsatları’ 24 saat veya daha uzun sürüyor; hatta bazıları Büyük Anlaşma Günleri etkinliğinin tamamı boyunca sürüyor. Bu satın alımlara zaman ayırabilir, yorumları okuyabilir, fiyatları karşılaştırabilir ve paranızın karşılığını alacağınızdan emin olduktan sonra “satın al” düğmesine basabilirsiniz.

 • Bu arada, ‘Yıldırım Fırsatları’ sınırlı bir süre için geçerlidir ve sınırlı miktarda stoklara sahiptir. İstediğiniz bir şey için çok iyi bir fırsatta iyi bir fiyat görürseniz, hemen harekete geçtiğinizden emin olun!

 • Özellikle yaklaşmakta olan tatil hediyesi sezonunda, istediğiniz belirli ürünlere göz atın. Bu ürünleri Amazon mağazasında arayın ve indirimde olup olmadıklarına bakın.

 • Alexa alışverişini deneyin. Basitçe “Alexa, Prime Day fırsatlarım neler?” diye sorabilir, hatta “Alexa, eşyalarım nerede?” diye sorarak siparişlerini takip edebilirsin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow