Android Auto ve Apple CarPlay İçin En İyi 5 EV Şarj Uygulaması

Google Play Store ve App Store’da birkaç EV şarj uygulaması mevcuttur, ancak doğru olanı seçmek EV’nizin markası ve modeli, konum ayarları ve daha fazlası gibi birçok faktöre bağlı olacaktır. Bir Tesla veya Polestar’ınız olsa bile, bir EV şarj uygulamasına sahip olmak, sürücüyü hatalı Supercharger’lar konusunda uyararak daha uzun bekleme sürelerinden kaçınmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca Audi, […]

Android Auto ve Apple CarPlay İçin En İyi 5 EV Şarj Uygulaması

Google Play Store ve App Store’da birkaç EV şarj uygulaması mevcuttur, ancak doğru olanı seçmek EV’nizin markası ve modeli, konum ayarları ve daha fazlası gibi birçok faktöre bağlı olacaktır. Bir Tesla veya Polestar’ınız olsa bile, bir EV şarj uygulamasına sahip olmak, sürücüyü hatalı Supercharger’lar konusunda uyararak daha uzun bekleme sürelerinden kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Ayrıca Audi, BMW, Ford, Hyundai veya Kia EV’ler, Electrify America şarj istasyonlarında ücretsiz DC hızlı şarj için uygundur, bu da elektrikli aracınız için Electrify America uygulamasını indirmenizi daha mantıklı hale getirir. Ancak yerel veya yerleşik şarj uygulamalarını destekleyen bir EV’niz olsa bile, belirli bir alandaki tüm mevcut şarj istasyonlarından ilgili şarj bilgilerini toplayan ayrı bir EV şarj uygulaması kullanarak yine de avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Ayrıca, elektrikli otomobiller için en iyi şarj uygulamaları, gazdan EV’ye geçişi daha keyifli hale getirmek için daha fazla özelliğe sahiptir. İşte bugün indirebileceğiniz en iyi EV şarj uygulamalarından bazıları.

Teknory