Android Telefonlar İçin En İyi 15 Strateji Oyunu

“XCOM2” Uzaylı işgalcilerin, XCOM organizasyonuyla başarılı savaşlarının ardından artık insan ırkına boyun eğdirdiği, seleflerindeki olaylardan yaklaşık 20 yıl sonra geçiyor. Oyuncular, uzaylı kuvvetlerine karşılık verirken işgali devirmeye çalışan direniş grubundaki bir komutanın kontrolünü ele geçirir. Kendinden öncekiler gibi, “XCOM 2″deki oyun, sıra tabanlı savaşlar ve genel operasyonun yönetimi arasında bölünmüştür. Bu, görevlerde konuşlandırıldıklarında nasıl tepki […]

Android Telefonlar İçin En İyi 15 Strateji Oyunu

“XCOM2” Uzaylı işgalcilerin, XCOM organizasyonuyla başarılı savaşlarının ardından artık insan ırkına boyun eğdirdiği, seleflerindeki olaylardan yaklaşık 20 yıl sonra geçiyor. Oyuncular, uzaylı kuvvetlerine karşılık verirken işgali devirmeye çalışan direniş grubundaki bir komutanın kontrolünü ele geçirir. Kendinden öncekiler gibi, “XCOM 2″deki oyun, sıra tabanlı savaşlar ve genel operasyonun yönetimi arasında bölünmüştür.

Bu, görevlerde konuşlandırıldıklarında nasıl tepki vereceklerini ve prosedürel olarak oluşturulmuş seviyelerde hareket edeceklerini seçerek birliklerin doğrudan kontrolünü ele geçirebileceğiniz anlamına gelir. Tek bir yanlış hareket yıkıcı olabileceğinden, bu savaşlar hızla gerginleşebilir. Bu arada, strateji tarafı, araştırma projelerini seçmeyi veya yeni silah ve teçhizat geliştirmeyi içerir. Her ikisinin de birbiri üzerinde önemli bir etkisi olduğu için her iki unsurun da dengelenmesi gerekir.

Android bağlantı noktası, orijinal PC sürümünün parlaklığından hiçbir şey kaybetmez ve hatta daha küçük ekranda gezinmeyi kolaylaştırmak için kullanıcı arayüzünde bazı zarif değişiklikler içerir. Oyuncular birlikleri hareket ettirmekte, emir vermekte veya çeşitli teknoloji ve araştırma ağaçlarını incelemekte zorluk çekmemelidir, bu da “XCOM 2″yi mobil cihazlar için en iyi strateji oyunlarından biri yapar.

Teknory