Apple Pencil 2, Siber Hafta fiyatına geri döndü

40 $ TASARRUF EDİN: İkinci nesil Apple Pencil, 129 $’lık liste fiyatından %31 düşüşle rekor düşük fiyatı olan 89 $’a geri döndü. 12 Aralık’tan itibaren bu fırsatı Amazon’da bulabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) ve En İyi Satın Alma(yeni bir sekmede açılır). Bu iki grup için tüm öğrencilere, sanatçılara ve hediye arayanlara sesleniyorum: En iyi iPad aksesuarlarından […]

Apple Pencil 2, Siber Hafta fiyatına geri döndü

40 $ TASARRUF EDİN: İkinci nesil Apple Pencil, 129 $’lık liste fiyatından %31 düşüşle rekor düşük fiyatı olan 89 $’a geri döndü. 12 Aralık’tan itibaren bu fırsatı Amazon’da bulabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) ve En İyi Satın Alma(yeni bir sekmede açılır).


Bu iki grup için tüm öğrencilere, sanatçılara ve hediye arayanlara sesleniyorum: En iyi iPad aksesuarlarından biri şimdiye kadarki en düşük fiyatına geri döndü.

Bu doğru, ikinci nesil Apple Pencil, Amazon’da yine sadece 89 $(yeni bir sekmede açılır) ve En İyi Satın Alma(yeni bir sekmede açılır)veya Hedef(yeni bir sekmede açılır) 99 sent daha. Tipik olarak 129 ABD Doları olan Apple Pencil 2, aldığınız şey için daha pahalı aksesuarlardan biridir, ancak bu satış fiyatı onu savurganlığa değer kılar. Yalnızca USB-C şarj bağlantı noktasıyla donatılmış iPad’lerle uyumlu olduğunu unutmayın (yani 2022 iPad Air için evet ve Ekim’de çıkan 10. nesil iPad için hayır).

AYRICA BAKINIZ:

En yeni Bose gürültü önleyici kulaklığı Amazon’da şimdiye kadarki en ucuz fiyata satın alın

Kalem seçenekleri söz konusu olduğunda, yazma ve çizim için mükemmel basınç hassasiyeti ve yalnızca Apple ekosistemindeki ürünleri kullanmaktan kaynaklanan ultra kolay bağlantı sağlayan ikinci nesil Apple Pencil muhtemelen iPad için en iyi seçiminizdir. iPad’in yan tarafına manyetik olarak takılır, böylece takibi kolaydır ve oradayken şarj olur.

Kalemin düz tarafı da araçlar arasında geçiş yapmak için iki kez dokunulabilir, ancak yanlışlıkla modları değiştireceğiniz kadar hassas değildir. Apple Pencil’ın işlevselliği, zahmetsiz yazma özelliğiyle birleştiğinde, onu bir stylus kaleminden çok ileri teknoloji ürünü bir kalem gibi hissettiriyor; Bu indirimin uzun sürmesini beklemiyoruz ve Apple Pencil’ı bugün satın alırsanız, Noel’e kadar ulaşması gerekir.

Teknory