Asla Satılamayan Tüm Arabalara Gerçekten Ne Olur?

Kısacası bayi, arabayı satıp arsadan çıkarmak için elinden geleni yapacaktır. Araba, daha popüler arabaları satmak için kullanılabilecek değerli envanter alanını kaplıyor. Göre JD Gücü, bir bayi, arabayı memnun bir müşterinin garaj yoluna sokmak için bir dizi farklı taktiğe başvurabilir. Yönetim, arabayı satabilecek kişilere ikramiye teklif edebilir. Deneyimli bir satış elemanı, arabayı satmak için doğru müşteri […]

Asla Satılamayan Tüm Arabalara Gerçekten Ne Olur?

Kısacası bayi, arabayı satıp arsadan çıkarmak için elinden geleni yapacaktır. Araba, daha popüler arabaları satmak için kullanılabilecek değerli envanter alanını kaplıyor. Göre JD Gücü, bir bayi, arabayı memnun bir müşterinin garaj yoluna sokmak için bir dizi farklı taktiğe başvurabilir. Yönetim, arabayı satabilecek kişilere ikramiye teklif edebilir. Deneyimli bir satış elemanı, arabayı satmak için doğru müşteri gelene kadar bekleyebilir.

Öte yandan, daha az deneyimli veya daha az titiz bir satış elemanı, sadece bir Chevy Traverse isteyen bir anneye aylardır park yerinde bekleyen kullanılmış Plymouth Prowler’ı teklif etmeye çalışabilir. JD Power’a göre, bu başarısız olursa, bayi, perspektif müşterilere belirli özellikleri göstermek için arabayı bir ödünç veren veya gösterici model olarak kullanabilir.

Daha da kötüye giderse ve bayinin belirli bir arabayı satma konusunda kesinlikle şansı yoksa, aracı, hazır bir alıcı ve bayi ağı olan toptancılara açık artırmaya çıkarabilir. Bir Chevy bayisinin yalnızca kahverengi iki tekerlekten çekişli bir Equinox satmak için harcadığı zamana değmeyebilir, ancak bu tam olarak birinin aradığı araba olabilir, bu nedenle araba satılacak, sadece zaman meselesi.

Teknory