Atlus, Vengeance’ın Çıkışından Önce Orijinal Shin Megami Tensei V’i ve DLC’sini Listeden Çıkarıyor

Atlus, Shin Megami Tensei V’in orijinal versiyonunun 13 Haziran’da Nintendo eShop’tan kaldırılacağını duyurdu. Bu, genişletilmiş kesin sürümü Shin Megami Tensei V: Vengeance’ın lansmanından bir gün önce. 13 Haziran’da Shin Megami Tensei V’in Digital Standard ve Digital Deluxe sürümleri ve tüm DLC’leri eShop’tan kaldırılacak. Ancak, fiziksel ve dijital sürümlerin sahipleri, listeden kaldırıldıktan sonra bu içeriği yine […]

Atlus, Vengeance’ın Çıkışından Önce Orijinal Shin Megami Tensei V’i ve DLC’sini Listeden Çıkarıyor

Atlus, Shin Megami Tensei V’in orijinal versiyonunun 13 Haziran’da Nintendo eShop’tan kaldırılacağını duyurdu. Bu, genişletilmiş kesin sürümü Shin Megami Tensei V: Vengeance’ın lansmanından bir gün önce.

13 Haziran’da Shin Megami Tensei V’in Digital Standard ve Digital Deluxe sürümleri ve tüm DLC’leri eShop’tan kaldırılacak. Ancak, fiziksel ve dijital sürümlerin sahipleri, listeden kaldırıldıktan sonra bu içeriği yine de oynatabilecek ve yeniden indirebilecektir. SMT V ilk olarak Kasım 2021’de piyasaya sürüldü ve Atlus, onu Ocak 2022’de serinin en çok satan oyunu ilan etti.

Atlus bu hamle için bir neden belirtmedi ancak zamanlama göz önüne alındığında, aynı oyun olan ancak yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve yeni yerler ve şeytanları tanıtan ek bir hikayeye sahip olan yaklaşan SMTV: Vengeance ile karışıklığı önlemesi muhtemeldir. (Bunu SMT V’in Persona 5 Royal’i olarak düşünün). Vengeance aynı zamanda çoklu platform olacak, oysa orijinal oyun Switch’e özeldi ve orijinal Standart sürümle aynı fiyatla (59,99 $) satışa sunulacak.

Shin Megami Tensei V: Vengeance 14 Haziran’da çıkıyor. Oyunun genişletilmiş önizlemesini buradan okuyabilir ve ayrıca orijinal SMT V incelememize buradan göz atabilirsiniz.

Teknory