Başka bir ChatGPT kesintisi yaşanıyor gibi görünüyor

Calvin Wankhede / Android Otoritesi TL;DR Bugün başka bir ChatGPT kesintisi yaşanacak gibi görünüyor. OpenAI herhangi bir sorunu resmi olarak onaylamadı ancak kullanıcı raporları yüksek. ChatGPT son zamanlarda birkaç kesinti yaşadı. Son günlerde yaşanan bir dizi ciddi kesintinin ardından, OpenAI’nin ChatGPT hizmeti için bildirmemiz gereken daha fazla sorun var gibi görünüyor. Buna göre Aşağı DedektörChatGPT’yi […]

Başka bir ChatGPT kesintisi yaşanıyor gibi görünüyor

Calvin Wankhede / Android Otoritesi

TL;DR

  • Bugün başka bir ChatGPT kesintisi yaşanacak gibi görünüyor.
  • OpenAI herhangi bir sorunu resmi olarak onaylamadı ancak kullanıcı raporları yüksek.
  • ChatGPT son zamanlarda birkaç kesinti yaşadı.

Son günlerde yaşanan bir dizi ciddi kesintinin ardından, OpenAI’nin ChatGPT hizmeti için bildirmemiz gereken daha fazla sorun var gibi görünüyor. Buna göre Aşağı DedektörChatGPT’yi kullanırken zaten binlerce sorun raporu var.

Kullanıcı raporları bir şirketin kendisinin resmi raporları kadar güvenilir değildir. OpenAI en azından bir kesintiyi açıklamadı. durum sayfası. Geçmişte, OpenAI sorunları buraya gönderme konusunda iyiydi, dolayısıyla kullanıcıların sistemde çok geçici bir aksaklık görmesi mümkün.

Yine de şu ana kadar 5.000’den fazla kullanıcıdan sorun raporu gördük, yani bir şeyler olduğu açık.

ChatGPT ile ilgili sorunlarla karşılaşıyorsanız sorun giderme kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Sorununuzun bu kesintiyle ilgisi olmayabilir; bu nedenle sunduğumuz adımlara kesinlikle göz atmaya değer.

Bu makaleyi daha fazla bilgi buldukça güncelleyeceğiz.

Başka bir ChatGPT kesintisi yaşanıyor gibi görünüyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow