Ben Affleck’in Grammy Sıkıntısı Gunn ile İlgili Değildi ve Güvenebileceğiniz Bir Çizgi Roman ‘Superman: Legacy’yi Etkileyemeyecek

Resim: Warner Bros. Batfleck fandomunun tüm sorunları yenilere yükleme eğilimine rağmen DCU Mimar James Gunn, Ben’in asık suratının sebebi o değildi. Ayrıca, yeni DCU yaratıcılarından birinin sıkıntılı geçmişi hakkında bir uyarı ve kesin bir “HAYIRsöz konusu olduğunda James Gunn’dan Süpermen: Miraskaynak malzemeleri. Ben Affleck ve James Gunn’ın tartıştığı her ne olursa olsun, Grammy randevusu gecesinde […]

Ben Affleck’in Grammy Sıkıntısı Gunn ile İlgili Değildi ve Güvenebileceğiniz Bir Çizgi Roman ‘Superman: Legacy’yi Etkileyemeyecek

Resim: Warner Bros.

Batfleck fandomunun tüm sorunları yenilere yükleme eğilimine rağmen DCU Mimar James Gunn, Ben’in asık suratının sebebi o değildi. Ayrıca, yeni DCU yaratıcılarından birinin sıkıntılı geçmişi hakkında bir uyarı ve kesin bir “HAYIRsöz konusu olduğunda James Gunn’dan Süpermen: Miraskaynak malzemeleri.

Ben Affleck ve James Gunn’ın tartıştığı her ne olursa olsun, Grammy randevusu gecesinde ona üzgün bir çocuk suratı vermedi.

ben affleck batman
Warner Bros aracılığıyla

Ben Affleck, Pazar günkü Grammy töreninde Ben Sadfleck’e dönüşmüş olabilir, ancak suç James Gunn’a yüklenemez. Zavallı Ben, karısının ofisindeki bir çalışma partisine sürüklenmiş gibi görünüyordu (ki durum biraz öyleydi), ancak DC sürgünü arkadaşı Dwayne Johnson ile aynı masaya oturması, Ben’in işin içinde olabileceğini düşündürdü. The Rock ile karşılıklı konser kayıplarıyla ilgili küçük bir alışveriş konuşması nedeniyle serseri. Ancak, görünüşe göre asıl sebep Ben’in çok yorgun olması olabilir.

‘The Authority’ heyecanının yaratıcı Warren Ellis’in cinsel istismar iddialarını unutturmasına izin vermeyin.

"KIRMIZI" Birleşik Krallık Prömiyeri - Dışarıdan Gelenler
Eamonn McCormack/WireImage

Daha kasvetli bir notta, Wildstorm hayranları kutlama yapıyor olabilir. OtoriteDCU’ya dahil edildiğinde, çizgi romanın yaratıcısının standart miktardan daha fazla kötü bagajla geldiği unutulmamalıdır. Warren Ellis, The Authority’yi yaratmasının yanı sıra siyasi distopik kült hiti ile tanınan, hem memleketi Birleşik Krallık’ta hem de Amerika’da en saygın çizgi roman yazarlarından biriydi. Transmetropolitangibi Marvel başlıklarındaki ipuçlarının yanı sıra X Men Ve Demir Adam. web sitesine göre Çok ManyofUs, “Warren Ellis’in ünlü statüsünü ve geniş halka açık platformunu, sahte iddialarla hedefleri manipüle etmek ve yönlendirmek ve özel pornografiyi ve cinsel alışverişi zorlamak için katalizör ve kalkan olarak kullandığına dair açık kanıtlar var.” Ellis, davranışından dolayı kısmi bir özür yayınladı, ancak kimseyi kasten zorlamadığını ve kendisini ünlü olarak görmediğini iddia ediyor. SoManyofUs.com üyeleri, rehberli bir dönüştürücü adalet sürecinden geçmek amacıyla Ağustos 2021’den beri Ellis ile aracılı bir diyalog içindedir.

DCU’da daha önce gördüğünüzden farklı bir Süpermen göreceğinize güvenebilirsiniz, ancak güvenebilirsiniz. dışarı Superhobo tarafından bir görünüm görmek

Süpermen: Miras eş-CEO James Gunn tarafından duyurulan yeni DCU uzun metrajlı filmlerinin en çok bekleneni. Gunn, yazar Grant Morrison’ın Süpermen mini dizisi olduğunu belirtmesine rağmen All-Star Süpermen Gunn’ın film senaryosunu etkileyen en az bir şey olacak, bu o anlama gelmiyor alışkanlık yıllar boyunca karakterin diğer süper çekimlerini içerir. Ama Gunn sahip olmak Supes’in “hobo fazı” kullanılarak reddedildi. Gunn, Gümüş Çağı döneminden kalma bir Süpermen çizgi romanının kapağı gibi görünen ve Çelik Adam’ın basmakalıp bir depresyon dönemi “hobo” gibi giyindiği, parçalanmış bir silindir şapka, kirli sakal ve üzerinde bir bağ bulunan bir tweet attı. omuz.

Gunn tweet attı, “Şu anda uyum sağlama planı yok.” Ama aslında bu “sorunu” her halükarda uyarlamakta zorlanırdı – bu gerçekten mevcut değil. Kapak, tarafından bir tıkaç olarak yapılmıştır. Çizgi Roman Alliance.com J. Michael Straczynski ve Chris Roberson’ın yazdığı, Superman’in insanlık duygusunu yeniden kazanmak için tüm Amerika Birleşik Devletleri’ni dolaştığı “Superman: Grounded” hikayesiyle dalga geçiyor. Aslında fikir kötü bir film gibi gelmiyor. Şapkayı bırakıp adamın tıraş olmasına izin verirsen, yani.

Teknory