Yeni Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro için ön sipariş nasıl verilir?

GÜNCELLEME: 4 Ekim 2023, 16:04 EDT Bu hikaye, Verizon’un Google Pixel 8 ön sipariş anlaşmasıyla ilgili ek bilgilerle güncellendi. En iyi Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro ön sipariş fırsatları: Google mağazası Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro 699 ABD Doları + ücretsiz Pixel Buds Pro/999 ABD Doları + ücretsiz Pixel Watch 2 […]

Yeni Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro için ön sipariş nasıl verilir?

GÜNCELLEME: 4 Ekim 2023, 16:04 EDT Bu hikaye, Verizon’un Google Pixel 8 ön sipariş anlaşmasıyla ilgili ek bilgilerle güncellendi.

En iyi Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro ön sipariş fırsatları:Google Pixel 8 ve Pixel 8 pro, eşleşen Pixel Buds Pro ve Pixel Watch 2'nin yanında

Google mağazası

Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro

699 ABD Doları + ücretsiz Pixel Buds Pro/999 ABD Doları + ücretsiz Pixel Watch 2 veya Pixel Buds Pro’dan başlayan fiyatlarla; Takasla 750$’a varan indirim

Google Pixel 8 ve Pixel 8 pro, eşleşen Pixel Buds Pro ve Pixel Watch 2'nin yanında

obsidyen renginde Google Pixel 8 ve Pixel 8 pro'nun arkadan görünümleri

Verizon

Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro

Yeni hatla ücretsiz ve sınırsız planda uygun takas + ücretsiz Google Pixel Watch 2 ve 200 ABD doları değerinde hediye çeki (geçiş yaptığınızda)

Pixel saatin yanında bir Google Pixel 8 Pro 2

Google, haftalar önce yeni Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’yu etkili bir şekilde sızdırdı ve bunların resmi açıklaması nihayet şirketin #MadeByGoogle ’23 Çarşamba günü yaptığı açılış konuşmasında geldi. Her iki cihaz da artık 12 Ekim Perşembe günü piyasaya sürülmeden önce Amazon’da, Best Buy’da, Google Store’da ve büyük telefon operatörlerinde ön siparişe açık.

Pixel 8, AI özelliklerini destekleyen hızlı bir Google Tensor G3 çipine, 6,2 inç Actua ekrana (Pixel 7 ekranından yüzde 42 daha parlak olduğu söyleniyor) ve şarj başına 24 saate kadar pil ömrüne sahip. Ayrıca net yakın çekimler için Makro Odak moduna sahip yeni ultra geniş lensli güncellenmiş bir ana kameraya sahiptir.

AYRICA BAKINIZ:

Pixel 8 ve Pixel 8 Pro: En büyük farklar nelerdir?

Tasarım açısından Pixel 8, önceki modelden biraz daha küçüktür ve yuvarlatılmış kenarlara, saten metal kaplamalara ve cilalı cam arka yüze sahiptir. Obsidian, Rose ve Hazel olmak üzere üç farklı renkte geliyor ve Pixel 7’den 100 $ daha fazla olan 128 GB depolama alanıyla (256 GB’a kadar yapılandırılabilir) 699 dolardan başlıyor.

Pixel 8 Pro, temel modeli daha da parlak bir 6,7 inç Super Actua ekran, yeni bir sıcaklık sensörü, daha büyük bir ultra geniş lens, ek bir telefoto lens ve mat cam arka yüzeye sahip cilalı alüminyum çerçeveyle yükseltiyor. 128 GB depolama alanıyla (1 TB’a kadar yapılandırılabilir) 999 dolardan başlıyor, önceki nesil Pixel 7 Pro’ya göre 100 dolarlık bir artış ve üç renkte geliyor: Obsidian, Porselen veya Bay.

AYRICA BAKINIZ:

Google Pixel etkinliğinde duyurulan her şey: Pixel 8 Pro, Pixel Watch 2 ve daha fazlası

Bir Google raporuna göre, her iki yeni akıllı telefon da önümüzdeki yedi yıl boyunca “Android işletim sistemi yükseltmeleri, güvenlik güncellemeleri ve düzenli Özellik Düşüşleri dahil” yazılım güncellemelerini alacak. Blog yazısı.

Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro ön sipariş fırsatları

Bu yazının yazıldığı sırada tüm büyük perakendeciler ve telefon operatörleri yeni Google Pixel telefonlarında fırsatlar sunuyordu:

Amazon

Ücretsiz bir çift için ön siparişinizi Amazon üzerinden verin. yeni yenilendi Pixel 8 ile Google Pixel Buds Pro (199,99 ABD Doları değerinde) veya Pixel 8 Pro ile birlikte ücretsiz Pixel Watch 2 (349,99 ABD Doları değerinde).

AT&T

AT&T müşterileri, uygun eski bir cihazı takas ederek ve uygun bir sınırsız plana kaydolarak 128 GB Pixel 8 Pro’yu ücretsiz olarak (36 aylık fatura kredisi aracılığıyla) alabilirler.

En iyi satın alım

Elektronik perakendecisi, Amazon’un ücretsiz tekliflerini eşleştiriyor ve her iki telefonu da ön sipariş verdiğinizde ek bir aylık ücretsiz Xbox Game Pass Ultimate (normalde ayda 16,99 ABD doları) veriyor. Ayrıca uygun bir takasla 800 $’a kadar indirim alabilirsiniz.

Google mağazası

Google’ın kendisi size ücretsiz bir Pixel Buds Pro çifti verecek ve çevrimiçi mağazasından bir Pixel 8 ön siparişi verdiğinizde (takas yoluyla) 650 $’a varan indirim alacaktır. Orada Pixel 8 Pro’yu rezerve eden müşteriler, ücretsiz Pixel Buds Pro veya ücretsiz Pixel Watch 2’yi seçebilecek ve takasla 750 dolara varan indirimden yararlanabilecek.

T mobil

T-Mobile’da, uygun bir takas veya Go5G Next’ten birinde yeni bir hat ile Pixel 8’i ücretsiz olarak veya Pixel 8 Pro’yu 199 $ gibi düşük bir fiyata (24 aylık fatura kredisi şeklinde) alabilirsiniz. Go5G Plus planları.

Verizon

Yeni ve mevcut Verizon müşterileri, uygun bir cihazı takas ederek ve nitelikli bir Sınırsız plana kaydolarak telefonlardan birini ücretsiz olarak (36 aylık fatura kredisi aracılığıyla) ve ücretsiz Pixel Watch 2’yi alabilirler. Farklı bir operatörden Verizon’a geçiş yapıyorsanız ayrıca 200 ABD doları tutarında bonus Verizon hediye kartı da kazanacaksınız.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow