Bir web sitesi oluşturucuyla birlikte gelen bir .ART alan adında %50 tasarruf edin

TL;DR: 13 Şubat itibariyle 10 yıllık standart .ART alan adı(Yeni bir sekmede açılır) 49,99 $’a satılıyor – bu, normal fiyatından %50 indirimli – ve ücretsiz bir site oluşturucu ile birlikte geliyor. Çevrimiçi olarak kendi küçük işletmenizi oluşturmak, bir sanatçı olarak yeteneğinizi ortaya koymanın güzel bir yolu olabilir, ancak kalabalığın arasından sıyrılmak zor olabilir. Sitenizin ziyaretçileri […]

Bir web sitesi oluşturucuyla birlikte gelen bir .ART alan adında %50 tasarruf edin

TL;DR: 13 Şubat itibariyle 10 yıllık standart .ART alan adı(Yeni bir sekmede açılır) 49,99 $’a satılıyor – bu, normal fiyatından %50 indirimli – ve ücretsiz bir site oluşturucu ile birlikte geliyor.


Çevrimiçi olarak kendi küçük işletmenizi oluşturmak, bir sanatçı olarak yeteneğinizi ortaya koymanın güzel bir yolu olabilir, ancak kalabalığın arasından sıyrılmak zor olabilir. Sitenizin ziyaretçileri üzerinde bir etki yaratmak istiyorsanız, işe alan adınızla başlayabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır). 10 yıllık standart bir .ART alan adı yalnızca 49,99 ABD Doları karşılığında satılmaktadır ve çevrimiçi varlığınızı oluşturmanızı kolaylaştırabilecek ücretsiz bir site oluşturucu ile birlikte gelir.

Kendi işinizi kurmak için ‘.art’ ekleyin

Her türden sanatçı ve her türden sanat var, ancak markanızı alan düzeyinde bile oluşturmak sizi daha akılda kalıcı kılabilir. İster resim yapın, ister bakır takılar yapın, konserlerde fotoğraf çekin veya bahçenizdeki bitkilerin vitray yorumlarını yapın, bir .art alanı ziyaretçilere neyle ilgili olduğunuzu hızlı bir şekilde söyler. Artı, benzersiz ve ilgili alan isimleri(Yeni bir sekmede açılır) hatırlaması daha kolay olma eğilimindedir. Ardından, gezinmesi kolay ve ziyareti ödüllendirici bir site oluşturmak için web sitesi oluşturucuyu kullanarak ziyaretçilerinize sayfanızda kalmaları için bir neden vermelisiniz.

Bir .art alan adının işletmenize biraz güvenilirlik kazandırma ihtimali bile vardır.(Yeni bir sekmede açılır). Hâlâ nadir olmalarına rağmen, .art alan adları, .art alan adları ile bağlantı için kısa yol olarak ilgi görmeye başlıyor. daha büyük sanat topluluğu(Yeni bir sekmede açılır). Küçük bir karar gibi görünebilir, ancak alan adı uzantınız işletmenize meşruiyet ve bir sanatçı olarak itibar kazandırabilir.

Pratik bir bakış açısıyla, bir alan adı uzantısı aynı zamanda daha fazla alan adı seçeneği(Yeni bir sekmede açılır). Sonunda kendi adınızı etki alanınız olarak puanlayabilirsiniz ve birisi sizi her aradığında, sizin bir .artist olduğunuzu görecektir.

Ne yaptığınızı söyleyen bir alan adı alın

Sanatınızı satan bir çevrimiçi işletme kuruyorsanız, potansiyel ziyaretçilere tam olarak ne yaptığınızı anlatan bir alan adı alabilirsiniz. 10 yıllık standart bir .ART alan adı ve site oluşturucu edinin(Yeni bir sekmede açılır) 49,99 $ (kayıt 100 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory