2 Yeniden Başlatma Daha Yapan Gözden Kaçan Bir Yeniden Başlatma, Bir Akış Darbesi Vurur

20th Century Fox aracılığıyla Tutarlı tutarsızlık, yırtıcı Klasik 1987 orijinalinde Arnold Schwarzenegger ve erkeksi adamlarından oluşan çetesinin ilk kez rastalı bir galaksiler arası ödül avcısıyla karşı karşıya gelmesinden bu yana franchise, ancak grubun en iyi devamı, tek başına bir devam filmi almayı bile başaramadı. Nemrut Antal ve Robert Rodriguez’in Yırtıcılar hangi yönden bakmaya çalışırsanız çalışın […]

2 Yeniden Başlatma Daha Yapan Gözden Kaçan Bir Yeniden Başlatma, Bir Akış Darbesi Vurur

20th Century Fox aracılığıyla

Tutarlı tutarsızlık, yırtıcı Klasik 1987 orijinalinde Arnold Schwarzenegger ve erkeksi adamlarından oluşan çetesinin ilk kez rastalı bir galaksiler arası ödül avcısıyla karşı karşıya gelmesinden bu yana franchise, ancak grubun en iyi devamı, tek başına bir devam filmi almayı bile başaramadı.

Nemrut Antal ve Robert Rodriguez’in Yırtıcılar hangi yönden bakmaya çalışırsanız çalışın ölçülebilir bir başarıdır, bu nedenle 20th Century Fox’un ek taksitleri zamanına değmediğini düşünmesi gerçek bir kafa karıştırıcıdır. 40 milyon dolarlık bir bütçeyle 127 milyon dolarlık gişe hasılatı, onu serideki en yüksek hasılat yapan bağımsız giriş haline getirirken, yüzde 65 Rotten Tomatoes skoru, onu, herhangi bir kapasitede itibari uzaylıları içeren en iyi film olarak belirledi. John McTiernan’ın açacağı.

avcılar
20th Century Fox aracılığıyla

Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ev video satışlarından ek 22 milyon $ ekleyin ve yazı ekibinin asla gelmeyen takip planları uydurmasıyla çok karlı bir girişimdi. Bunun yerine, Shane Black’in Avcı Dan Trachtenberg alkışlanırken yeniden yeniden başlatıldı ve sert bir şekilde depolandı Kurban bir tiyatronun içini bile görmedi.

Yırtıcılar IP’ye düşkün olanlar arasında sıyrılan kişi olarak ününü çoktan pekiştirdi, ancak hangi platformda izlenebileceğine bakılmaksızın akışta hayal gücü yakalama konusunda her zaman güvenilebilir. Bu noktayı bir kez daha kanıtlayan Rakuten aboneleri, her biri için eski devam filmini kalplerine götüren en son kişiler. FlixPatrolsonunda ağıt yakacak olsalar bile, bu tıpkı bizim gibi tek seferlik bir durum.

Teknory