Brie Larson, ‘The Marvels’ı Unutarak En Sevdiği Takımın Adını Verdi

IMDb için Corey Nickols/Getty Images tarafından fotoğraf Sonrasında Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Marvel Sinematik Evrenin Beşinci Aşamasını hayal edilebilecek en istenmeyen başlangıçlara getirdi, odak noktası Brie Larson’a döndü ve Harikalar franchise’ın devam eden tutarsızlığının potansiyel kurtarıcıları olarak. Tabii ki, James Gunn’ın Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 çizgi roman şirketinin gişe rekorları kıran filmlerinden bir […]

Brie Larson, ‘The Marvels’ı Unutarak En Sevdiği Takımın Adını Verdi

IMDb için Corey Nickols/Getty Images tarafından fotoğraf

Sonrasında Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania Marvel Sinematik Evrenin Beşinci Aşamasını hayal edilebilecek en istenmeyen başlangıçlara getirdi, odak noktası Brie Larson’a döndü ve Harikalar franchise’ın devam eden tutarsızlığının potansiyel kurtarıcıları olarak.

Tabii ki, James Gunn’ın Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 çizgi roman şirketinin gişe rekorları kıran filmlerinden bir sonraki Mayıs ayında kapıdan çıkacak, ancak hem film yapımcısının katılımı hem de ekibin mevcut kadrosuyla ilgili kesinlik havası, onu farklı koşullar altına sokuyor.

Harikalar MCU’nun en çok hasılat yapan başlangıç ​​hikayelerinden birinin devamı niteliğindedir, dört yılı aşkın bir aradan sonra Larson’dan Carol Danvers’ı yeniden ön plana çıkarır ve paylaşılan sayesinde yükün omuzlanmasına yardımcı olmak için hayranların favorilerinden birkaçını karışıma dahil eder. üst faturalandırma WandaVisionTeyonah Parris ve Bayan MarvelIman Vellani.

Bununla birlikte, bir son dakika gecikmesi daha da fazla alarm zillerinin çalmasına neden oldu ve şimdi ikinci taksitin yıldızı, varoluş tarihindeki en büyük tek kombinasyonun adını verirken süper kahramanlar dünyasına yaklaşan dönüşünü tamamen gözden kaçırdı.

Adil olmak gerekirse, Danvers, Monica Rambeau ve Kamala Khan’ın bazı daha önemli parçaları karıştıran çok yönlü bir macera olacağı kesin olan bir şeye atılmalarını izlemek yerine biraz sarımsaklı ekmek yemeyi tercih eden çok sayıda Captain Marvel düşmanı olduğuna şüphe yok. Faz Beş tahtasında yönünde Yenilmezler: Kang Hanedanıancak tiyatrolar atıştırmalık seçimlerini genişletmeye istekliyse teknik olarak ikisini birden yapabilirsiniz.

Teknory