Bu stok ayırıcıda ekstra 20$ indirim kazanın

TL;DR: 1 Ocak’a kadar Tykr Hisse Senedi Takipçisi’nin Premium Planına ömür boyu abonelik, STOK koduyla yalnızca 99,99$ karşılığında satışa sunulacak. Bu, normal satış fiyatından fazladan 20 dolar indirim anlamına geliyor. Ah, eski Yeni Yıl kararı. Bazıları, birçok insanın bunları tutamamasını bir şaka olarak görse de, her yıl kendinizden ve hayatınızdan daha fazlasını elde etmek için […]

Bu stok ayırıcıda ekstra 20$ indirim kazanın

TL;DR: 1 Ocak’a kadar Tykr Hisse Senedi Takipçisi’nin Premium Planına ömür boyu abonelik, STOK koduyla yalnızca 99,99$ karşılığında satışa sunulacak. Bu, normal satış fiyatından fazladan 20 dolar indirim anlamına geliyor.


Ah, eski Yeni Yıl kararı. Bazıları, birçok insanın bunları tutamamasını bir şaka olarak görse de, her yıl kendinizden ve hayatınızdan daha fazlasını elde etmek için çabalamak cesurcadır. Borsa aracılığıyla ek gelir elde etmenin tam zamanı olduğuna karar verdiyseniz, akıllıca oynamalısınız. Kendinizi eğitmenin ve biraz güven kazanmanın bir yolu Tykr Hisse Senedi Takipçisidir ve ömür boyu abonelik, kodla birlikte ek 20 $ indirim sağlar. STOKLAMAK 1 Ocak’a kadar.

Tykr, hisse senedi dünyasını çözmenize yardımcı olan oldukça harika bir araçtır. 30.000’den fazla hisse senedine ilişkin en güncel bilgilerle kullanıcıların hisse senetlerini çeşitli kriterlere göre filtrelemesine yardımcı olabilir. Tykr, kullanıcılara hisse senetlerinin nerede durduğuna dair daha iyi bir fikir vererek bilinçli kararlar verebilmelerini sağlamak amacıyla hisse senetlerini kategorilere ayıran bir algoritma kullanıyor.

Siz veya hediye aldığınız kişi, Tykr’ın farklı bakış açıları sunan bilgilendirici grafiklere, oranlara ve çizelgelere sahip olduğunu göreceksiniz. Üyeler kaydolduktan sonra genel olarak tüm harcamaları, kazançları ve hamleleri hakkında bilgi sahibi olmak için bir portföy izleyiciye erişebilirler. Ve eğer kafanız gerçekten hisse senedi oyunuyla meşgulse, hisse senetleri hakkında gerçek zamanlı uyarılar alabilirsiniz, böylece önemli bilgileri geldiğinde kaçırmazsınız.

Geleceğinize mükemmel bir yatırım, önümüzdeki yıl mali kararlarınızı gerçekleştirmenin sağlam bir yoludur.

Mashable Fırsatları

Ömür boyu Tykr aboneliği alın ve kodla ekstra 20$ indirim kazanın STOKLAMAK 1 Ocak 23:59 PT’ye kadar özel fiyattan yararlanmak için.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory