Canlandırıcı Bir Netflix Orijinali, 77 Ülkede İlk 10’a Giriyor

Netflix aracılığıyla Kana bulanmış doğaüstü korku viking kurdu akış hizmetinin hafta sonunun en çok izlenen bir numaralı filmi olabilir, ancak canlandırıcı otobiyografik drama Gerçek Ruh kesinlikle insan hikayelerinin, aboneler arasında en az vızıltılı tür filmleri kadar iz bırakabileceğini gösterdi. Teagan Croft, okyanusların hain doğası ve eksiksiz ve mutlak eksiklik göz önüne alındığında kaçınılmaz olarak pek […]

Canlandırıcı Bir Netflix Orijinali, 77 Ülkede İlk 10’a Giriyor

Netflix aracılığıyla

Kana bulanmış doğaüstü korku viking kurdu akış hizmetinin hafta sonunun en çok izlenen bir numaralı filmi olabilir, ancak canlandırıcı otobiyografik drama Gerçek Ruh kesinlikle insan hikayelerinin, aboneler arasında en az vızıltılı tür filmleri kadar iz bırakabileceğini gösterdi.

Teagan Croft, okyanusların hain doğası ve eksiksiz ve mutlak eksiklik göz önüne alındığında kaçınılmaz olarak pek çok barikat sunan, dünya çapında kesintisiz bir yardımsız yolculukta tek başına yelken açan en genç kişi olma niyetiyle yola çıkan Jessica Watson rolünde. genellikle yüzlerce mil ötedeki herhangi bir insanın.

gerçek ruh
Netflix aracılığıyla

Sarah Spillane’nin yönettiği, Gerçek Ruh Bu kadar ilham verici bir hikayeden görmeyi bekleyeceğiniz pek çok kutucuğu işaretliyor, ancak Rotten Tomatoes’un neredeyse aynı olan yüzde 73 ve 74’lük puanları, yazarken eleştirmenlerden ve izleyicilerden, bunun ortalamanın oldukça üzerinde bir şekilde anlatıldığının altını çiziyor.

film ayrıca platformda da anında başarı yakaladı. FlixPatrol gezi Gerçek Ruh dünya çapında en az 77 ülkede en çok izlenen ilk 10 özelliği olarak, küresel listelerde yalnızca yukarıda bahsedilenlerin ardından en çok izlenen üçüncü başlık olduğunu görecek kadar iyi viking kurdu ve yıldızlarla dolu komedi Siz insanlar.

Kalite açısından, Netflix’in 2023’ü güçlü bir başlangıç ​​​​yaptı ve şirkete prodüksiyonu bir servete mal olan birinci sınıf Hollywood münhasırlarının şimdiye kadar bununla çok az ilgisi olduğu kimsenin gözünden kaçmamalı.

Teknory