Çarşamba içerik oluşturucuları, Netflix’in kesmek istediği çizgiyi ortaya koyuyor

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-11-30T18:49:53 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-30T18:50:01 Çarşamba, Netflix izleyicilerini kasıp kavurdu, ancak akış platformu, diziyi ikonik yapan çizgiyi neredeyse kesti. Ürkütücüler ve tuhaflar, gizemliler ve ürkütücüler, hepsi bir arada harika, Addams Ailesi. Ve şimdi tartışmasız en ikonik üyeye, Çarşamba Addams’a odaklanan yeni bir Netflix dizisi var. Yeni çığlık kraliçesi Jenna Ortega’nın oynadığı ve […]

Çarşamba içerik oluşturucuları, Netflix’in kesmek istediği çizgiyi ortaya koyuyor

Yayınlanan: 2022-11-30T18:49:53

Güncellenmiş: 2022-11-30T18:50:01

Çarşamba, Netflix izleyicilerini kasıp kavurdu, ancak akış platformu, diziyi ikonik yapan çizgiyi neredeyse kesti.

Ürkütücüler ve tuhaflar, gizemliler ve ürkütücüler, hepsi bir arada harika, Addams Ailesi. Ve şimdi tartışmasız en ikonik üyeye, Çarşamba Addams’a odaklanan yeni bir Netflix dizisi var.

Yeni çığlık kraliçesi Jenna Ortega’nın oynadığı ve ürkütücü auteur Tim Burton’ın yönettiği dizi, yeni ve gizemli bir Lisede gezinirken sorunlu genç Addams’a odaklanıyor. Şov çok popüler hale geldi ve Netflix’in en iyi İngilizce şovları olma rekorunu çoktan kırdı, hatta Stranger Things’i geride bıraktı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Dexerto’daki diziden çok keyif aldık ve incelememizi okuyabilirsiniz. burada. Şovla ilgili en iyi şeylerden biri, karanlık ve kamp diyaloğuydu, ancak bazen bu Netflix için neredeyse çok fazlaydı ve çok karanlık olduğu için neredeyse bir satır kesildi.

Bir Çarşamba bıçak hattı neredeyse kesildi

Şovun bariz popülaritesine rağmen, akış platformu şovun bir hit olacağına her zaman inanmıyordu. Bu nedenle, dizinin yaratıcı kararları söz konusu olduğunda çok daha sabırsızdılar.

ile yeni bir röportajda bağımsız telÇarşamba günü ortak yaratıcılar Alfred Gough ve Miles Millar, Netflix’in izleyicileri erteleyeceğinden veya rahatsız edeceğinden korktuğu için başlangıçta dizideki bazı karanlık satırları kesmek istediğini açıkladı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Netflix her zaman çok destekleyiciydi ve yöneticiler büyük Addams Ailesi hayranlarıydı. [but] hala bazı satırları kesmek isteyen yöneticilerimiz vardı, ”diye açıkladı Gough.

Çarşamba ve oda arkadaşı Enid’in sosyalleşme hakkında konuşmasını içeren bir alıntı özellikle rahatsız ediciydi, çünkü izleyiciler bunun tam olarak Çarşamba gününe uygun olmadığını biliyor.

Enid (Emma Myers), Addam’ları “sosyal olmayı denemeye” teşvik ediyor. Çarşamba’nın yanıtladığı, “Bıçaklamayı seviyorum.” Açıkçası, Çarşamba gününün Netflix’i gerginleştiren bir kişiyi bıçaklayacağı imasıydı.

Ancak Millar, Netflix’in itirazına rağmen, karanlık ve şiddetli olmak “karakterin tüm noktası” olduğundan, içerik oluşturucular çizgiyi içeride tutma kararlarının arkasında durdular. “Onu kaybetmek ya da sulandırmak, karaktere ihanettir.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Neyse ki, alıntı kaldı ve Çarşamba, büyük ve küçük ekranda en sevdiğimiz ürkütücü kız olarak kaldı. Hatta, aşağıda görüldüğü gibi dizinin teaser fragmanına bile dahil edildiğinden, Netflix bu konuya gelmiş gibi görünüyor:

çarşamba cunın-ninNetflix’te akış için kullanılabilir.

Teknory