CES 2023’teki en havalı şey bu Optimus Prime robotuydu

CES 2023 geldi ve geçti. Haberimizi takip ettiyseniz, etkinlikte sergilenen fütüristik EV’leri, gözlüksüz 3D TV’leri ve diğer tüm yeni nesil teknolojileri muhtemelen görmüşsünüzdür. AYRICA BAKINIZ: CES 2023’ün En İyileri: Bilmeniz gereken her şey Ancak bu yılki CES’in dikkat çekici ürününü düşündüğümde, gördüğüm belirli bir şeye geri dönüyorum: Bu uzaktan kumandalı Optimus Prime Hasbro ile işbirliği […]

CES 2023’teki en havalı şey bu Optimus Prime robotuydu

CES 2023 geldi ve geçti. Haberimizi takip ettiyseniz, etkinlikte sergilenen fütüristik EV’leri, gözlüksüz 3D TV’leri ve diğer tüm yeni nesil teknolojileri muhtemelen görmüşsünüzdür.

AYRICA BAKINIZ:

CES 2023’ün En İyileri: Bilmeniz gereken her şey

Ancak bu yılki CES’in dikkat çekici ürününü düşündüğümde, gördüğüm belirli bir şeye geri dönüyorum: Bu uzaktan kumandalı Optimus Prime Hasbro ile işbirliği içinde inşa edilen Robosen’den robot.

Robosen’in demo standında bu 19″ Optimus Prime robotu çalışırken izlerken yetişkin erkek ve kadınların akıllarını tamamen kaybettiklerine tanık oldum. Ama aynı zamanda ileri, geri, yan yan yürür, şınav çeker, mekik çeker, karate duruşları yapar, düşerse otomatik olarak ayağa kalkar, hatta birinin üzerinde bile durabilir. tekme atmak için bacak!

Robosen’in açıkladığı gibi, robot tamamen etkileşimlidir ve bir mobil uygulama aracılığıyla programlanabilir, yani bize gösterilenden çok daha fazlasını yapabilir. Cidden, yukarıda çektiğimiz videoyu izleyin çünkü bu şeyin ne yaptığını açıklamak adaleti yerine getirmiyor.

CES’te gösterilen harika teknolojinin çoğu prototipler ve gelecekten vaatler olsa da, Robosen’in Optimus Prime robotu şu anda gerçekten mevcut. 999 dolardan ucuz değil, ama aynı zamanda tamamen ulaşılamaz bir fiyata da sahip değil. Ayrıca Robosen, Optimus Prime robotunun tüm aynı şeyleri yapan ve fiyatı 699 Dolar olan yeni, daha küçük versiyonunu da sergiledi.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow