CES 2024: Tarihler, bilet fiyatları ve bilmeniz gereken diğer her şey

CES 2024 neredeyse yaklaşıyor. teknoloji odaklı biriyseniz Las Vegas’taki büyük, eğlenceli kongre için en iyi yürüyüş ayakkabılarınızı ve sıcak havalara uygun kıyafetlerinizi hazırlayın. Devasa teknoloji etkinliği her yıl manşetlere çıkıyor ve yeni ürünleri tanıtıyor. 2024 baskısı için ihtiyacınız olan tüm ayrıntılara sahibiz. CES nedir? Öncelikle bilmiyorsanız söyleyeyim, CES, Consumer Electronics Show’un kısaltmasıdır. Ve olay tam […]

CES 2024: Tarihler, bilet fiyatları ve bilmeniz gereken diğer her şey

CES 2024 neredeyse yaklaşıyor.

teknoloji odaklı biriyseniz Las Vegas’taki büyük, eğlenceli kongre için en iyi yürüyüş ayakkabılarınızı ve sıcak havalara uygun kıyafetlerinizi hazırlayın.

Devasa teknoloji etkinliği her yıl manşetlere çıkıyor ve yeni ürünleri tanıtıyor. 2024 baskısı için ihtiyacınız olan tüm ayrıntılara sahibiz.

CES nedir?

Öncelikle bilmiyorsanız söyleyeyim, CES, Consumer Electronics Show’un kısaltmasıdır. Ve olay tam da göründüğü gibi. Vegas’ta çoğunlukla sıradan insanlara yönelik teknoloji ürünlerine odaklanan büyük bir kongre. Örneğin geçen yılın öne çıkan ürünlerinden bazıları arasında Apple cihazlarını yüksek güçlü kamera monitörlerine dönüştüren bir cihaz, erişilebilirlik odaklı bir oyun kumandası ve AR gözlükler vardı.

AYRICA BAKINIZ:

CES 2023’ün En İyileri: Bilmeniz gereken her şey

TCL’nin katlanabilir televizyon prototipini zaten gösterdiği göz önüne alındığında, bu yıl TV’ler büyük bir odak noktası olabilir gibi görünüyor.

Kongre binlerce özellik katılımcı sayısı, önemli ürün lansmanları ve teknoloji dünyasının dev isimlerinin sunumları. Kısacası, eğer değilse, bunlardan biri teknoloji dünyasının en büyük olayları.

CES ne zaman?

CES’in 2024 baskısı, önceki günlerde yalnızca medyaya yönelik bazı etkinliklerle birlikte 9-12 Ocak’ta planlanıyor. Bulabilirsin Programın tamamı CES’in web sitesinde.

CES 2024 bilet fiyatları

İşte CES’in en zor kısmı: Katılmak için sektör üyesi, medya üyesi veya katılımcı olmanız gerekiyor. Bu Olumsuz genel halka açıktır. Sektörde olduklarını nasıl kanıtlayabilirler? CES çeşitli yolları listelerkartvizit, çalışma belgesi, şirketin web sitesinde yer alan adınız veya sizi bir sektör profesyoneli olarak listeleyen güncel bir medya makalesi dahil.

Şimdi, içeri girmenize izin verildiğinde biletlerin maliyeti değişiyor. İndirimli biletler için son tarihi geçtiğimiz için, artık bir sergi artı geçiş için 350 dolara mal oluyorlar. Bu sizi standart deneyimlerin çoğuna götürür ve katılımcı stantlarına erişmenizi sağlar. Fiyatı 1700 ABD doları olan lüks geçiş, ekstra konferans programlama, ortak programlama ve diğer özellikleri ekler.

CES çok yakında başlayacak, eğer gitmek istiyorsanız hemen plan yapın. Ancak bunu başaramazsanız Mashable’ın sahadaki tüm yayınlarına dikkat ettiğinizden emin olun.

Teknory