Colin Farrell ve Brendan Gleeson’ın İçinizi Isıtan Dostluğu Size Duygular Verecek

Fotoğraf: Dominik Bindl/WireImage Artık her biri 2022 komedi/dramasındaki rolleri için aday gösterildi. Inisherin’in Banshees’i, Colin Farrell ve Brendan Gleeson şu anda ihtişamlarının tadını çıkarıyorlar. film, bir arkadaşlığın dağılmasıyla ilgili olabilir, ancak onlarınki çok bozulmamış. yakın tarihli bir röportajda CBS tarafından bildirildi. Bu ikisinin birlikte çalıştığı ilk sefer değil. Ayrıca 2008 suç komedisinde birlikte rol aldılar. […]

Colin Farrell ve Brendan Gleeson’ın İçinizi Isıtan Dostluğu Size Duygular Verecek

Fotoğraf: Dominik Bindl/WireImage

Artık her biri 2022 komedi/dramasındaki rolleri için aday gösterildi. Inisherin’in Banshees’i, Colin Farrell ve Brendan Gleeson şu anda ihtişamlarının tadını çıkarıyorlar. film, bir arkadaşlığın dağılmasıyla ilgili olabilir, ancak onlarınki çok bozulmamış. yakın tarihli bir röportajda CBS tarafından bildirildi.

Bu ikisinin birlikte çalıştığı ilk sefer değil. Ayrıca 2008 suç komedisinde birlikte rol aldılar. Brugge’de, kiralık katiller Ray ve Ken’i oynadıkları yer. Aynı zamanda yönetmenliğini de yapan Martin McDonagh tarafından yazılmış ve yönetilmiştir. Inisherin’in Banshees’i. Dinamik ikiliyi tekrar bir araya getirmesi gerektiğini biliyordu çünkü ekrandaki kimyaları çok büyülü.

Farrell, Altın Küre’de Bir Sinema Filminde – Müzikal veya Komedide En İyi Erkek Oyuncu Performansını evine alırken, ikisi de COVID ile uzaklaştı. Karantinaya alındıklarından bu yana ilk röportajı yaptıkları için çok mutlu oldular. CBS sohbeti sırasında, sahip oldukları arkadaşlık türü hakkında harika bir hikaye paylaştılar. Farrell’in 2006’da içki içmek için rehabilitasyona girmesi gerektiğinin bilinmesiyle başlar. 2008’de tanıştıklarında Farrell ayıktı ve bu onların özel ilk buluşmalarına zemin hazırlıyor.

Farrell, aktörün hatırladığı gibi, ikisinin Chelsea Oteli’nde bir toplantı yaptığını açıkladı:

“O (Gleeson) kapıyı açtı, odaya girdim, oturduk ve bu adamın ara sıra bira içmek istediğini biliyorum.” Farrell daha sonra Gleeson’un ona bir içki ikram ettiği o anın hikayesini anlattı. “50’lerden beri çalışmıyormuş gibi görünen bir mini bara gitti ve açtı ve iki şişe su çıkardı ve ‘Sabit mi yoksa köpüklü mü?’ dedi. Ve tam o anda, yemin ederim ki, en tatlı şey bu.

“Bu jestin basitliği bana seninle ilgilenecek bir adam olduğunu söyledi. Seninle ilgilenecek bir adam var. İnsanları düşünen bir adam var.”

Arkadaşlıkları sorulduğunda Gleeson şunları söyledi:

“Hayatımda pek çok kibar adam tanıdım. Bu konuda şanslıydım. Biliyorsun, babam nazik bir adamdı ve senin için orada olan nazik arkadaşlar tanıyordum. Tuhaf bulmuyorum ama hemen anladım – onunla hemen biliyordum. Bu yüzden arkadaşlık devam etti, çünkü o insanları olağanüstü derecede düşünen biri.”

İki home run’dan sonra üçüncünün olmaması için hiçbir sebep yok.

Inisherin’in Banshees’i şu anda HBO Max, Hulu ve Amazon Prime’da yayınlanıyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow