Company of Heroes 3 Çıkış Tarihi Şubat 2023’e Ertelendi

Company of Heroes 3 çıkış tarihi üç ay ertelendi. Salı günü, Sega ve Relic Entertainment yaklaşmakta olan savaş temalı, gerçek zamanlı strateji oyunlarının 23 Şubat 2023’e ertelendiğini duyurdular. Başlık başlangıçta 11 Kasım’da piyasaya sürülecekti, ancak cila için daha fazla zamana ihtiyacı var. Duyurunun bir parçası olarak stüdyo, haritadaki değişiklikler, geliştirilmiş ses hatları ve daha temiz […]

Company of Heroes 3 Çıkış Tarihi Şubat 2023’e Ertelendi

Company of Heroes 3 çıkış tarihi üç ay ertelendi. Salı günü, Sega ve Relic Entertainment yaklaşmakta olan savaş temalı, gerçek zamanlı strateji oyunlarının 23 Şubat 2023’e ertelendiğini duyurdular. Başlık başlangıçta 11 Kasım’da piyasaya sürülecekti, ancak cila için daha fazla zamana ihtiyacı var. Duyurunun bir parçası olarak stüdyo, haritadaki değişiklikler, geliştirilmiş ses hatları ve daha temiz bir HUD dahil olmak üzere topluluk geri bildirimlerine dayanan bir dizi yeni özelliği ayrıntılı olarak açıkladı. Company of Heroes 3, Steam üzerinden özel olarak PC’ye çıkacak.

Çoğu AAA geliştiricisinin aksine, Relic Entertainment gecikme gerekçesi konusunda oldukça açık sözlü. Açıklamada, “Hala ezilecek hatalar, parlatılacak pikseller, ayarlanacak oynanış ve ele alınması gereken geri bildirimler var” deniyor. Stüdyo, resmi web sitesinde topluluğunu geliştirmenin tüm cephelerinde güncel tuttu – hatta hayranların tepki vermesi için bir yorum bölümü ekledi. En başından beri topluluk etkileşimi, Company of Heroes 3’ün tam potansiyeline ulaşmasında önemli bir rol oynadı. Üç yıl önce bir topluluk konseyinin oluşumuna dayanan Relic Entertainment, dünyanın dört bir yanından en iyi oyuncuları döngü içinde tuttu ve yaklaşmakta olan oyunun temellerini atmaya yardımcı oldu.

“On oyuncumuzu getirip onları oturduğumuzda tahtaya koyduk: ‘Hey, hangi tiyatroyu istersiniz?’ Ve hepimiz yeni bir tiyatro istediğimizde hemfikirdik, Batı Cephesini veya Doğu Cephesini tekrar ziyaret etmek istemedik, ”dedi yönetici yapımcı David Littman bilgisayar oyuncusu. “Yani gerçekten, geriye sadece Akdeniz ve Pasifik kaldı. İkisini de tahtaya koyduk ve sadece 10-0’dı. Akdeniz, Pasifik üzerinde.” Üyeler, Company of Heroes 3’ü canlarının istediği gibi oynamayı başardı ve değerli geri bildirimler sundu.

Company of Heroes 3, kara, hava ve deniz kuvvetlerine savaşmak ve düşman hatlarını ezmek için komuta ederken oyuncuları Akdeniz’e fırlatıyor. Oyunu ön sipariş vermek — Rs’de. Steam’de 3,399 – İkinci Dünya Savaşı’nın ilk komando birimlerinden ilham alan bir dizi kozmetik ekleyen Devil’s Brigade DLC paketine erişim sağlar. Yukarıda bahsedilen gecikmeyle birlikte, Relic Entertainment ayrıca çok talep edilen bazı ayrıntıları da açıkladı. oyundaki değişiklikler.

Yeni başlayanlar için Company of Heroes 3’teki Dynamic Campaign haritası, UI iyileştirmeleri ve daha agresif bir AI sunacak ve karşılaşmaları daha da zorlaştıracak. Görsel iyileştirmeler, araçların savaş alanındaki ilerlemenize bağlı olarak zamanla daha fazla kir ve kir toplamasını, darbe hasarı, çizikler ve yanık efektleri toplamasını sağlayan gölgelendirici ve FX teknolojisini içerir. Ardından daha net mini harita bilgileri, daha iyi kamera konumlandırma, ağaçları yükseltmeye yönelik iyileştirmeler, temiz HUD ve daha fazlası var. Daha fazla bilgi haftalık olarak paylaşılacaktır.

Company of Heroes 3 şimdi 23 Şubat 2023’te Steam üzerinden özel olarak PC’de başlıyor. Şu anda, Relic/Sega ve Microsoft arasında oyunun ilk gününü PC Game Pass’e getirebilecek bir bağlantı hakkında bir haber yok.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow