Daily Authority: ⌚ Pixel Watch çok beğenildi

Rita El Khoury / Android Otoritesi ???? Hayırlı Cumalar! Geçen ayı oğlumla geçirdikten sonra haber bülteni görevine geri döndüm. Neyse ki, çok kolaydı ve çok uyuyor. Bunun ne kadar süreceğini göreceğiz. Her neyse, haberlere geçelim. Fitness bantları çıktı, Pixel Watch geldi Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi Sektör izleme şirketi Canalys tarafından hazırlanan bir rapora göre […]

Daily Authority: ⌚ Pixel Watch çok beğenildi

Rita El Khoury / Android Otoritesi

???? Hayırlı Cumalar! Geçen ayı oğlumla geçirdikten sonra haber bülteni görevine geri döndüm. Neyse ki, çok kolaydı ve çok uyuyor. Bunun ne kadar süreceğini göreceğiz. Her neyse, haberlere geçelim.

Fitness bantları çıktı, Pixel Watch geldi

Kullanıcının bileğindeki bir Google Pixel Watch, saat yüzünü gösterir.

Kaitlyn Cimino / Android Yetkilisi

Sektör izleme şirketi Canalys tarafından hazırlanan bir rapora göre Google, geçen yıl Pixel 7 serisiyle birlikte piyasaya sürülen en son Pixel Watch’ın başarısıyla büyük bir trendi kırıyor.

 • Rapor, Google’ın 2022’nin 4. çeyreğinde 880.000 birim sevk ettiğini ve bunun da 2021’in 4. çeyreğine kıyasla akıllı saat sevkiyatlarında %16’lık bir büyümeyi temsil ettiğini iddia ediyor.
 • Daha da önemlisi, bunlar yalnızca akıllı saatlerdir ve fitness izleyicileri değildir.
 • Fitbit’in sahibi olan Google, 2022’de genel olarak %39’luk büyük bir düşüş yaşayan fitness bandı pazarında daha geniş bir düşüşten kurtulamadı.
 • Akıllı saatler ise %3, basit saatler ise %21 arttı.
 • Genel olarak, giyilebilir bileklik pazarı 2021’e kıyasla %5 düştü.

Diğer şirketler nasıl başarılı oldu?

 • Peki, Apple, Samsung ve diğerleri geçen yıl nasıl geçti? Çoğunlukla, harika değil.
 • Tüm büyük şirketler 2022’nin 4. çeyreğinde bir önceki yıla göre düşüşler gördü.
 • Görünüşe göre Samsung’un en son ürünü bile daha geniş makroekonomik koşullardan kaçamadı, şirket sevkiyatlarda %35’lik bir düşüş gördü.
 • Buna Ağustos ayında piyasaya sürülen Galaxy Watch 5 serisi de dahildir.
 • -de Android YetkilisiGalaxy Watch 5 Pro, 2022’nin en iyi giyilebilir cihazı seçimimizdi, ancak görünüşe göre yüksek fiyat ve yükseltmenin yinelemeli doğası tüketicilere fayda sağlamadı.
 • Doğal olarak Apple, 2022’de sevk edilen 41 milyondan fazla saatle pazara hakim olmaya devam ediyor.
 • Apple Watch Series 8’in liderliğinde, %5’lik küçük bir oranda da olsa yıllık büyümeyi gören tek büyük şirket oldu.

cuma eğlencesi

Lego Hokusai

LEGO, son yıllarda AFOL’lere (LEGO’nun yetişkin hayranları) hitap etmek için büyük çaba sarf etti, özellikle de Lego Creator Uzman setleri (şu anda LEGO Simgeleri olarak yeniden markalanıyorlar, ancak bu konunun dışında). Ancak, bu çocuk oyuncaklarını sanat eserine dönüştüren özel yapılarla her şeyi yepyeni bir düzeye çıkaran sertifikalı profesyoneller var.

Örnek olarak, Japon LEGO Sertifikalı Profesyonel Jumpei Mitsui, Hokusai’nin ikonik Great Wave off Kanagawa blok baskısını şu şekilde yeniden yarattı: 50.000 parçalık devasa bir LEGO heykeli. 3 boyutlu olduğundan, tarihteki en tanınmış ukiyo-e tahta baskıda görünmeyen açıları keşfetmenize de olanak tanır. Şu anda Osaka’daki Hankyu Tuğla Müzesi’nde sergileniyor, ancak ABD’dekileriniz bu ayın sonlarında Boston Güzel Sanatlar Müzesi’nde veya yıl sonunda Seattle Sanat Müzesi’nde görebilirler.

İnşa etmeye devam edin ????,
Nick Fernandez, Editör.

Daily Authority: ⌚ Pixel Watch çok beğenildi

Teknory