D’Amelio Show, berbat eleştirilere rağmen üçüncü sezon için yenilendi

Virginia Sır ❘ Yayınlanan: 2022-12-07T23:38:52 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-07T23:39:52 D’Amelio Show, düşük eleştirilere rağmen üçüncü sezon için Hulu’ya dönüyor çünkü internet ünlü ailesi TikTok’tan ayrılmaya devam ediyor. D’Amelio Show ilk olarak 2021’de yayın hizmeti Hulu’da gösterildi ve Charli, Dixie ve ebeveynlerinin çevrimiçi yıldız olmanın getirdiği engelleri aşma yolculuğunu takip etti. Eleştirmenler, şöhretlerine ve servetlerine rağmen kız […]

D’Amelio Show, berbat eleştirilere rağmen üçüncü sezon için yenilendi

Yayınlanan: 2022-12-07T23:38:52

Güncellenmiş: 2022-12-07T23:39:52

D’Amelio Show, düşük eleştirilere rağmen üçüncü sezon için Hulu’ya dönüyor çünkü internet ünlü ailesi TikTok’tan ayrılmaya devam ediyor.

D’Amelio Show ilk olarak 2021’de yayın hizmeti Hulu’da gösterildi ve Charli, Dixie ve ebeveynlerinin çevrimiçi yıldız olmanın getirdiği engelleri aşma yolculuğunu takip etti.

Eleştirmenler, şöhretlerine ve servetlerine rağmen kız kardeşleri “ilişkilendirilebilir” göstermeye çalıştıkları için diziyi patlatırken, hayranlar en sevdikleri TikToker’ların hayatlarına içeriden bir bakış kazandırdığı için diziyi övdüğünden, gösteri karışık eleştirilerle karşılandı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Gerçekten de, her zaman ilgi odağı olmanın nasıl bir şey olduğuna daha yakından bir bakış sunuyor – Charli ve Dixie, internette hararetli bir tartışmayı ateşleyen bir segmentte trollerin “sürekli” nefretiyle karşılaştıktan sonra ilk sezonda önemli ölçüde bozuldu. .

Şov, 2022’de, Dixie’nin eski erkek arkadaşı, etkileyici arkadaşı Noah Beck ile viral ayrılığının yanı sıra Charli’nin müzikal çıkışını (tersine, çoğunlukla olumlu tepkilerle karşılandı) içeren ikinci sezon için yenilendi.

Bununla birlikte, D’Amelio şovu genel olarak oldukça eleştirel eleştiriler aldı. IMDB’de 2.6 ve bir Rotten Tomatoes’da %47.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Eleştirmenler diziyi hem paniğe kaptı hem de övdü, sıradan izleyiciler diziyi şimdiye kadar izledikleri “kesinlikle en kötü” program olarak adlandırırken (ayrıca kız kardeşlere “izlememeleri gerektiğini söylüyorlardı”). [their] kendi realite şovu.

D’Amelio Show, Hulu’da 3. Sezona kavuştu

Karışık eleştirilere rağmen, D’Amelio Show’un üçüncü sezonu geliyor ve bu sezon bir kez daha Hulu’da yayınlanacak.

Şimdiye kadar bir çıkış tarihi verilmedi, ancak dizinin önceki programı devam ederse, hayranlar muhtemelen 2023’ün ortalarında diziyi izleyebilecekler.

Her iki kız kardeş de sosyal medya dışındaki kariyerlerine odaklanırken, D’Amelio şovunun buradan hangi yöne gittiğini ve hayranların ve eleştirmenlerin değişikliklerine nasıl tepki vereceğini görmek ilginç olacak.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Teknory