Echo Dot satışta: %30’a varan tasarruf edin

13 Şubat Pazartesi gününden itibaren Amazon, hemen hemen tüm Echo Dot modellerinde %30’a varan indirim yapıyor(Yeni bir sekmede açılır). En iyi fırsatları burada görün: Bütçeyle yeni bir konuşmacıya mı ihtiyacınız var? Başka yerde arama. 13 Şubat Pazartesi gününden itibaren Amazon, hemen hemen tüm Echo Dot modellerinde %30’a varan indirim yapıyor(Yeni bir sekmede açılır)Bu, Amazon’un Echo […]

13 Şubat Pazartesi gününden itibaren Amazon, hemen hemen tüm Echo Dot modellerinde %30’a varan indirim yapıyor(Yeni bir sekmede açılır). En iyi fırsatları burada görün:


Bütçeyle yeni bir konuşmacıya mı ihtiyacınız var? Başka yerde arama. 13 Şubat Pazartesi gününden itibaren Amazon, hemen hemen tüm Echo Dot modellerinde %30’a varan indirim yapıyor(Yeni bir sekmede açılır)Bu, Amazon’un Echo ve Echo show modellerinden daha ucuza kompakt, etkili bir akıllı ev hoparlörü alabileceğiniz anlamına gelir. İşte alışveriş yapmak için en iyi fırsatlar:

En iyi yeni Echo Dot fırsatı

neden beğendik

Yepyeni Echo Dot (5. Nesil, 2022 sürümü)(Yeni bir sekmede açılır) bir saatle birlikte verildiğinde, zamanı söylemekten çok daha fazlasını yapar – Alexa donanımlı normal bir hoparlörün yapabileceği her şeyi ve çok daha fazlasını yapar. Net vokaller ve canlı bas sayesinde hoparlörün sesi hiç bu kadar iyi olmamıştı ve sinema benzeri bir surround ses deneyimi yaratmak için diğer Echo hoparlörler ve Fire TV’lerle senkronize oluyor. Ayrıca, neredeyse sınırsız eğlence için Amazon Music, Apple Music ve Spotify dahil olmak üzere çeşitli akış platformlarına erişmenizi sağlar.

En iyi bütçeli Echo Dot fırsatı

neden beğendik

Yepyeni Echo Dot (5. Nesil, 2022 sürümü) kadar gelişmiş olmasa da,(Yeni bir sekmede açılır) üçüncü nesil Echo Dot(Yeni bir sekmede açılır) bütçesi olanlar veya sınırlı tezgah alanı olanlar için hala harika bir seçenek. Akıllı ev komutlarını otomatikleştirmenin, Alexa ile etkileşimde bulunmanın, müzik dinlemenin ve daha fazlasının küçük ve göze çarpmayan bir yoludur. Üçüncü nesil Echo Dot hakkında en çok sevdiğimiz şey, yoldan uzak duracak kadar kompakt, ancak onu uygun bir ses merkezi haline getirecek kadar yüksek olmasıdır.

En iyi çocuklar Echo Dot fırsatı

neden beğendik

Yepyeni Echo Dot (5. Nesil, 2022 sürümü) Çocuklar(Yeni bir sekmede açılır) normal Echo Dot’un yapabildiği her şeyi yapıyor, ama biraz da ufak bir dokunuşla: Baykuş tasarımı birincisi kesinlikle sevimli ama bu seçenekte ayrıca ebeveyn denetimleri ve şarkılar için filtreler ve Amazon Kids+’a bir yıllık ücretsiz abonelik olan Alexa da var. ve Amazon Music, Apple Music, Spotify ve diğerlerinden şarkı akışı yapma yeteneği.

Teknory