Gece görüşlü ve HD kayıt yapabilen bu dürbünler Siber Hafta için 80 Dolar

TL;DR: Gece görüşü ve kamera özelliklerine sahip bu dijital dürbünler, 3 Aralık’a kadar Siber Hafta fırsatıyla 79,97 dolara (%50 indirim) satışa sunulacak. Açık havada olan bir kişi için hediye alışverişi zor olabilir. Birincisi, onların zaten sahip olmadığı bir şeyi bulmak istiyorsunuz. Ve tercihen gerçekten kullanacakları bir şey. Bu yıl başka bir hediye kartı veya kupa […]

Gece görüşlü ve HD kayıt yapabilen bu dürbünler Siber Hafta için 80 Dolar

TL;DR: Gece görüşü ve kamera özelliklerine sahip bu dijital dürbünler, 3 Aralık’a kadar Siber Hafta fırsatıyla 79,97 dolara (%50 indirim) satışa sunulacak.


Açık havada olan bir kişi için hediye alışverişi zor olabilir. Birincisi, onların zaten sahip olmadığı bir şeyi bulmak istiyorsunuz. Ve tercihen gerçekten kullanacakları bir şey. Bu yıl başka bir hediye kartı veya kupa vermek istemiyorsanız, kayıt özellikli bir çift dijital gece görüş dürbünün Siber Hafta fiyatına bir göz atın, şu anda 79,97 $ (normal 159,99 $).

Sıradan bir dürbün değil

Hediye aldığınız kişi neyden hoşlanırsa hoşlansın – avlanmak, kuş gözlemciliği, kamp yapmak, gece balıkçılığı ya da sadece akşamları verandada geçirmek – yüksek kaliteli bir dürbün kesinlikle sizi etkileyecektir. Ama bunların sıradan bir çift olmadığını zaten biliyorsun.

Bu dürbünler, oküler lenslerle bakmak yerine rahat görüntüleme için 2,4 inç HD ekrana sahiptir. Artık göz merceklerinden gözlerinizi kısmaya ve odağı manuel olarak ayarlamaya gerek yok. Ayrıca 4x dijital yakınlaştırma, ayarlanabilir parlaklık seviyeleri ve renkli, siyah beyaz, yeşil veya kızılötesi gibi dört fotoğraf efekti sunar.

Bu dürbünler güçlü gece görüş yeteneklerine sahiptir. 850nm kızılötesi aydınlatıcı Bu, tamamen karanlıkta 300 metreye kadar mesafeyi görmenizi sağlar. Açık havada vakit geçirmeyi tamamen yeni bir seviyeye taşıyorlar.

Görüntülerken fotoğraf çekin ve video kaydedin

Gelişmiş görüntüleme deneyiminin yanı sıra, hediye aldığınız kişi karanlık koşullarda bile dikkatini çeken her şeyin 12 MP fotoğraflarını çekebilir ve 1080p videolarını kaydedebilir. Her resim, satın alma işleminize dahil olan bir TF kartına kaydedilir.

Bu dürbünlerin diğer dikkat çekici özellikleri arasında 2.260mAh kapasiteli dahili şarj edilebilir pil ve büyük ceplere sığan kompakt tasarım yer alıyor. Her türlü açık hava macerasına gerçekten hazır.

Bu Siber Hafta anlaşması 3 Aralık 23:59 PT’de sona ermeden önce bu kayıt fonksiyonlu dijital gece görüş dürbünlerinden bir çiftini 79,97 ABD Doları (159,99 ABD Doları) karşılığında alın. Kupona gerek yok.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory