Elon Musk, Twitter’da daha fazla Elon Musk istedi, bu yüzden Twitter artık tamamen Elon Musk

Twitter’ın daha fazla Elon Musk’a ihtiyacı var mı? Bu, “Sizin İçin” yayınlarında ağırlıklı olarak Elon tweet’leri gören birçok kullanıcı için şu anda yanıtlanmakta olan bir soru. Buna göre umutsuz çığlıklar raporlar(Yeni bir sekmede açılır) Twitter’da, Elon’un Tweetleri birkaç günlük olsalar bile gösteriliyor ve bazen birbiri ardına paketleniyorlar (kayıt için, Twitter beslemem normal görünüyor, her zamanki […]

Elon Musk, Twitter’da daha fazla Elon Musk istedi, bu yüzden Twitter artık tamamen Elon Musk

Twitter’ın daha fazla Elon Musk’a ihtiyacı var mı?

Bu, “Sizin İçin” yayınlarında ağırlıklı olarak Elon tweet’leri gören birçok kullanıcı için şu anda yanıtlanmakta olan bir soru.

Buna göre umutsuz çığlıklar raporlar(Yeni bir sekmede açılır) Twitter’da, Elon’un Tweetleri birkaç günlük olsalar bile gösteriliyor ve bazen birbiri ardına paketleniyorlar (kayıt için, Twitter beslemem normal görünüyor, her zamanki Elon miktarıyla).


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Chloe Bailey, Twitter parmaklarıyla troller hakkında: ‘Bakamıyorum’


Sorun, Musk’ın, Musk’ın tweet’lerinin “%95″inin hiç teslim edilmemesine neden olan bir “hata” için şirketin bir düzeltme uyguladığını tweetlemesinden birkaç gün sonra ortaya çıkıyor (yine kayıtlara geçmesi için, bu benim başıma hiç gelmedi; Musk’ın tweetleri her zaman derhal beslememe teslim edildi).

Şakacı olduğu gibi, Elon bir tweet attı (tatsız) mem(Yeni bir sekmede açılır) Bu, kendi tweet’leriyle aşırı yüklenen Twitter’ın şu anki durumundan memnun olduğunu gösteriyor gibi görünüyor. Twitter’da oldukça popüler olmak adam için yeterli değildi sanırım.

AYRICA BAKINIZ:

Twitter’da aşkı bulan insanlar

Neyse ki (ya da değil mi?), algoritmik “Sizin İçin” yayını artık kullanıcılar için varsayılan yayın değil, bu nedenle takip ettiğiniz kişilerden gelen tweetlerin kronolojik bir listesi olan “Takip Ediliyor”a geçerseniz, bundan kaçınırsınız. aşırı Musked olmak.

Teknory