En iyi AI CV yazarı | ezilebilir

TL;DR: Complete Resume AI Assistant Resumé Writer’a ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 32,98 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %93 tasarruf etmenizi sağlar. İş materyallerinizi başvurduğunuz her iş için özelleştirmeniz gerektiğini muhtemelen duymuşsunuzdur. Teorik olarak, benzersiz becerilerinizin sizi başvurduğunuz her iş için nasıl nitelendirdiğini göstermenin harika bir yolu olabilir. Uygulamada, çok fazla yazı var. […]

En iyi AI CV yazarı |  ezilebilir

TL;DR: Complete Resume AI Assistant Resumé Writer’a ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 32,98 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %93 tasarruf etmenizi sağlar.


İş materyallerinizi başvurduğunuz her iş için özelleştirmeniz gerektiğini muhtemelen duymuşsunuzdur. Teorik olarak, benzersiz becerilerinizin sizi başvurduğunuz her iş için nasıl nitelendirdiğini göstermenin harika bir yolu olabilir. Uygulamada, çok fazla yazı var. Özgeçmiş ile özel içeriği edinin, ancak bazı zahmetleri atlayın. derecelendirildi Günün Ürünü Product Hunt’ta, bu web uygulaması yapay zeka tabanlı bir CV yazıcıya sahiptir(yeni bir sekmede açılır) size zaman kazandırabilir ve hatta bir işe girmenize yardımcı olabilir ve ömür boyu abonelikler 32,98 £ karşılığında satışta.

Özgeçmişinizi ne sıklıkla gözden geçirdiniz veya yeni bir ön yazı hazırladınız? Zaman alıcı, ama olması gerekmiyor. Özgeçmiş, benzersiz, özel uygulama malzemeleri oluşturmak için bilgilerinizi doğrudan LinkedIn’den içe aktarmanıza olanak tanır. Bilgiler girdikten sonra temayı, yazı tipini ve renkleri değiştirebilir veya hatta bir resim ve imza ekleyebilirsiniz. Ayrıca web sitenize bağlanabilir, portföyünüze bağlantı verebilir ve uygulamalarınızı gönderdikten sonra nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz.

Her uygulama veya web sitesi için analizler alın, kaç ziyaretçinin uğradığını görün ve buna göre revize edin. Çok sayıda başvuru gönderiyorsanız, hepsini düzenli tutmak zor olabilir, ancak Özgeçmiş size özgeçmişleriniz, randevularınız ve teklifleriniz hakkında genel bir bakış sunarak bu konuda yardımcı olur.

Ömür boyu aboneliğinizle, Resoume’un gelişmiş AI araçlarından öneriler almak için 5.000 AI kredisi alacaksınız. AI Yazma Asistanına ek olarak, CV puanlama, 20 CV şablonu ve bir geri bildirim sayfası da alacaksınız.

Artık bir günlük aramanın ardından kaldırımı yumruklayıp yeni bir işle eve gelemeyebilirsiniz, ancak modern başvuru süreci biraz yapay zeka yardımı ile daha kolay olabilir. Sınırlı bir süre için Complete Resume AI Assistant Resumé Writer’a ömür boyu abonelik kazanın(yeni bir sekmede açılır) 32,98 £ için.

Teknory