En iyi eBike fırsatı: Bu BirdBike 900 dolara satışta

TL;DR: 8 Ekim’den itibaren alabilirsiniz. BirdBike eBike (V-Frame veya A-Frame çeşitlerinde) 899,97 $ fiyatla satışta; bu da 2.299,99 $ olan normal fiyatının %60’ı kadar indirimli. Bütün yaz boyunca etrafta dolaştıklarını görmüş olabilirsiniz, ancak eBisikletler pahalı bir yatırımdır. İşe arabayla giderek yakıttan tasarruf edebileceğinizi gerekçelendirmek bile yeterli olmayabilir, ancak çok daha düşük bir fiyat fark yaratabilir. […]

En iyi eBike fırsatı: Bu BirdBike 900 dolara satışta

TL;DR: 8 Ekim’den itibaren alabilirsiniz. BirdBike eBike (V-Frame veya A-Frame çeşitlerinde) 899,97 $ fiyatla satışta; bu da 2.299,99 $ olan normal fiyatının %60’ı kadar indirimli.


Bütün yaz boyunca etrafta dolaştıklarını görmüş olabilirsiniz, ancak eBisikletler pahalı bir yatırımdır. İşe arabayla giderek yakıttan tasarruf edebileceğinizi gerekçelendirmek bile yeterli olmayabilir, ancak çok daha düşük bir fiyat fark yaratabilir.

Eğlence gezilerinden ayak gezilerine ve sabah işe gidiş gelişlerinize kadar her şey için kullanabileceğiniz bir eBike istiyorsanız BirdBike işinizi görebilir. Normalde bu hızlı, eğlenceli eBike’ın maliyeti 2.000 doların üzerinde olurdu, ancak Fırsat Günleri sırasında çok sınırlı bir süre için 899,97 dolara bir tane alabilirsiniz. Birkaç farklı çerçeve ve renkte geliyorlar, kargo ücretsizdir ve bu, internette bulabileceğiniz en iyi fiyattır.

Bu düşük maliyetli eBisikletlerde kargo ücretsizdir

BirdBike iki çerçeve stiliyle gelir. A-Frame eBike daha uzundur, bu nedenle üretici bunu 1,80 inç veya daha uzun boylu sürücüler için tavsiye eder. V-FRame, boyu 1.80 ile 1.70 arası olan sürücüler içindir. Her iki bisiklet de aynı ağırlık kapasitesine (265 pound) ve motora (500W) sahiptir.

Yalnızca motor gücüyle BirdBike’ı 20 mil kadar sürebilirsiniz, ancak pedal destek modunu etkinleştirerek bunu 50 mil kadar artırabilirsiniz. Kalan pil miktarınızı ve kat ettiğiniz mesafeyi her zaman dahili gösterge ekranından kontrol edebileceğinizi unutmayın. Hızınızı bile gösterir.

Bu e-Bisikletler ne kadar yüksek teknolojiye sahip olsalar da, hala dayanıklı dış mekan ekipmanlarıdırlar. Bisikletin tamamı IP65-su geçirmezve lastikler patlamaya karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Hırsızlığı önlemek için bir güvenlik önlemi bile var. 120 desibel hırsızlık önleme alarmını etkinleştirmek için Bird uygulamasını kullanın. Birisi (siz de dahil) uygulama aracılığıyla alarmı devre dışı bırakmadan bisikletinize çarparsa veya hareket ettirirse, siz de tehlikedesiniz. doğaçlama bir rock konserine eşdeğer.

Bu eBike anlaşması uzun sürmeyecek

Size uygun bir eBike ile işe gidip gelme şeklinizi değiştirin. 15 Ekim 23:59 PT’ye kadar bu fırsattan yarıdan fazla indirimle yararlanın:

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow