En iyi Grubhub fırsatı: Sınırlı bir süre için bir siparişte %25 indirim kazanın

%25 TASARRUF EDİN: Kupon kodunu kullanarak 1 Mayıs ile 14 Mayıs arasında 20$ ve üzeri Grubhub siparişlerinde %25 indirim kazanın anne25. Yiyecek teslimatı gününüzün büyük bir stresini alır – artı, yemeğinizin tadını pijamalarınızla çıkarırsınız. Bu Anneler Günü’nü bu özel Grubhub+ fırsatıyla kutlayın. Amazon, kupon koduyla 1 Mayıs ile 14 Mayıs arasında 20 ABD Doları ve […]

En iyi Grubhub fırsatı: Sınırlı bir süre için bir siparişte %25 indirim kazanın

%25 TASARRUF EDİN: Kupon kodunu kullanarak 1 Mayıs ile 14 Mayıs arasında 20$ ve üzeri Grubhub siparişlerinde %25 indirim kazanın anne25.


Yiyecek teslimatı gününüzün büyük bir stresini alır – artı, yemeğinizin tadını pijamalarınızla çıkarırsınız. Bu Anneler Günü’nü bu özel Grubhub+ fırsatıyla kutlayın.

Amazon, kupon koduyla 1 Mayıs ile 14 Mayıs arasında 20 ABD Doları ve üzeri siparişlerde %25 indirim sunuyor. anne25. Amazon, Amazon Prime üyeleri için genellikle ücretsiz bir Grubhub+ yılı sağlar, ancak bu indirim Anneler Günü’ne özeldir.

İşte şartlar ve koşulların kısa bir özeti:

  • Teklif yalnızca aktif Grubhub+ hesapları olan Amazon Prime üyeleri içindir.

  • %25 indirim geçerlidir. bir sipariş 1 Mayıs ile 14 Mayıs arasında, 20 $ veya üzeri olduğu sürece, maksimum 20 $ indirim için.

Düzeltme: Bu hikayenin önceki bir versiyonu, Amazon Prime üyelerinin GrubHub+’ı ücretsiz olarak edinebileceğini belirtiyordu.(yeni bir sekmede açılır) 1 Mayıs itibariyle bir yıl boyunca. Bu yanlıştı, bu promosyon Temmuz 2022’den beri yayında.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow