En İyi İşçi Bayramı kulaklık fırsatları: AirPods, Bose ve daha fazlasında tasarruf edin

Kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar, daha özel bir ortamda müziğin ve podcast’lerin keyfini çıkarmak ve arama yapmak için mükemmeldir. Kulaklıklarla ilgili bu İşçi Bayramı fırsatları, 4 Eylül itibarıyla herkese büyük indirimlerle seçenekler sunuyor. İşçi Bayramı kulaklık fırsatlarından en iyi seçimlerimiz: Kablosuz kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar, çok kısa kablolarla uğraşmadan en sevdiğiniz müziği veya sesi dinlemenin harika […]

En İyi İşçi Bayramı kulaklık fırsatları: AirPods, Bose ve daha fazlasında tasarruf edin

Kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar, daha özel bir ortamda müziğin ve podcast’lerin keyfini çıkarmak ve arama yapmak için mükemmeldir. Kulaklıklarla ilgili bu İşçi Bayramı fırsatları, 4 Eylül itibarıyla herkese büyük indirimlerle seçenekler sunuyor.

İşçi Bayramı kulaklık fırsatlarından en iyi seçimlerimiz:AirPods Pro beyaz bir arka plana karşı

siyah şarj kutulu siyah kulaklıklar

Kablosuz kulaklıklar ve kulakiçi kulaklıklar, çok kısa kablolarla uğraşmadan en sevdiğiniz müziği veya sesi dinlemenin harika bir yoludur. İşte 4 Eylül itibarıyla İşçi Bayramı alışverişiniz için mükemmel olan bazı harika fırsatlar.

En iyi gürültü önleyici kulaklık teklifi

Neden bunu seviyoruz?

10 metreye kadar kablosuz menzili olan bu Sennheiser 468BT kablosuz gürültü önleyici kulaklık, çoklu görev yaparken müzik dinlemenize veya çağrı yanıtlamanıza olanak tanır. 30 saate varan pil ömrü, uzun uçuşlar, yoğun iş günleri ve art arda izleme seansları için mükemmeldir. Best Buy’daki bu İşçi Bayramı fırsatı sayesinde yalnızca 99,98 $ ile normal fiyat olan 199,98 $’dan 100 $ tasarruf edeceksiniz.

En iyi AirPods fırsatı

Neden bunu seviyoruz?

Apple H2 çipinden güç alan Apple AirPods Pro (2. Nesil), önceki modellere göre daha uzun pil ömrü ve daha iyi gürültü engelleme sağlayacak şekilde tasarlandı. Dokunmatik kontrol, ses seviyesini hızlı bir şekilde ayarlamak için AirPods’unuzun gövdesini kaydırmanıza olanak tanır ve ayrıca her zaman yüksek kaliteli ses deneyimi yaşayabilmeniz için hareketlerinize ve ayarlarınıza göre ayarlanan kişiselleştirilmiş Uzamsal Ses özelliğine de sahip olursunuz. Aktif Gürültü Engelleme etkinleştirildiğinde altı saate kadar, birlikte verilen MagSafe kılıfını taşıdığınızda ise 30 saate kadar dinleme süresinden yararlanın.

En iyi Bose anlaşması

Neden bunu seviyoruz?

Bose, üstün ses kalitesine sahip ürünler yaratmasıyla tanınır ve bu Music On The Go II Setindeki kulaklıklar da istisna değildir. Bu fırsat, ilk Bose Haftası etkinliğinin bir parçasıdır ve 4 Eylül’e kadar sürecektir (stoklar sınırlıdır). bu Bugün, bu yüzden koşun, bu harika anlaşmayı kazanmak için yürümeyin! Set, bir çift Bose QuietComfort Earbuds II ve uyumlu renkte bir silikon kılıf içerir. Bose’un efsanevi ses kalitesine ek olarak, tek şarjla altı saate kadar pil ömrüne sahip olacak ve birinci sınıf ses kalitesinden ödün vermeden aramaları veya içerikleri dinlemek için tek bir kulaklık kullanabileceksiniz. Ayrıca, en iyi müzik deneyimi için EQ ayarlarını yapmak üzere Bose Music uygulamasını kullanabilirsiniz.

Daha fazla kulaklık fırsatı

Teknory