En İyi Siber Pazartesi kulaklık fırsatı: Samsung Galaxy Buds Live’ı 50 doların altında alın

121 $ TASARRUF EDİN: Samsung Galaxy Buds Canlı(yeni bir sekmede açılır) Cyber ​​​​Monday için sadece 49 $ ‘a düştü – bu, normal 169,99 $’ lık fiyat etiketinden %71 indirim ve şimdiye kadarki en düşük fiyat. Siber Pazartesi için iyi indirimler, harika indirimler ve düpedüz gülünç indirimler var. Bu saçma sapan harika anlaşmayı Samsung Galaxy Buds […]

En İyi Siber Pazartesi kulaklık fırsatı: Samsung Galaxy Buds Live’ı 50 doların altında alın

121 $ TASARRUF EDİN: Samsung Galaxy Buds Canlı(yeni bir sekmede açılır) Cyber ​​​​Monday için sadece 49 $ ‘a düştü – bu, normal 169,99 $’ lık fiyat etiketinden %71 indirim ve şimdiye kadarki en düşük fiyat.


Siber Pazartesi için iyi indirimler, harika indirimler ve düpedüz gülünç indirimler var. Bu saçma sapan harika anlaşmayı Samsung Galaxy Buds Live’da ikincisi altında sunabilirsiniz.

28 Kasım’dan itibaren kendinize bir çift Galaxy Buds Live alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) Walmart’ta sadece 49 $ karşılığında – bu, orijinal perakende satış fiyatından 121 $ ve bu tomurcuklarda uzun süredir gördüğümüz en iyi fiyat. Daha geçen hafta, önceki en iyi fiyatları olan 69$’da oturuyorlardı ki bu zaten oldukça destansıydı. Ancak eski güzel Siber Pazartesi tasarrufları fiyatı 20 $ daha düşürdü. Karşılaştırma için, Amazon’da 79,99 dolardan oturuyorlar.(yeni bir sekmede açılır) ve Best Buy’da 69,99 $(yeni bir sekmede açılır) yazarken. Kulaklığa bile ihtiyacım yok veya bir Samsung telefonum yok ve onları sepetime eklemeyi düşünüyorum.

Buds Live, Samsung seven kalabalık için sağlam bir AirPods Pro alternatifidir. Kendi fiyat aralığında kablosuz kulaklıklar için tüm doğru kutuları işaretlerler. Mükemmel ses kalitesi? Kontrol. Rahat uyum? Aynen. Uygulama içi özelleştirme seçenekleri? Tabii ki. Samsung serisinin en yeni ve en büyük tomurcukları değiller (bu onur Galaxy Buds 2 Pro’ya gidecekti), ancak 2022’de hala kendilerine aitler. uzun süreli aşınma ile neden olabilecekleri ara sıra rahatsızlık. Mashable teknoloji uzmanı Alex Perry’ye göre, “Galaxy Buds Live ile ilgili en kötü şey, muhtemelen onlar hakkında en önemsiz şey olan isimdir”.

Bu gülünç anlaşmanın ne kadar süre devam edeceğini bilemiyoruz, bu yüzden tavsiyemiz, daha sonra değil, bir an önce anlaşmanızdır. Neredeyse kesinlikle daha iyi bir fiyat bulamayacaksınız.

Teknory