En iyi şifre yöneticisi fırsatı: Sticky Password Premium’da %50 indirim

TL;DR: Sticky Password Premium’a ömür boyu abonelik 23,83 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %50 tasarruf etmenizi sağlar. E-postanız, akış hizmetleriniz, faturalarınız, favori haber siteleriniz, sosyal medyanız ve bir hesap oluşturmanızı isteyen diğer tüm web siteleri arasında, şifreler gerçekten birikmeye başlar. Tüm bu hesapları tutmak emek ister ve bazen eski bir parolayı yeniden kullanmak veya […]

TL;DR: Sticky Password Premium’a ömür boyu abonelik 23,83 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %50 tasarruf etmenizi sağlar.


E-postanız, akış hizmetleriniz, faturalarınız, favori haber siteleriniz, sosyal medyanız ve bir hesap oluşturmanızı isteyen diğer tüm web siteleri arasında, şifreler gerçekten birikmeye başlar. Tüm bu hesapları tutmak emek ister ve bazen eski bir parolayı yeniden kullanmak veya bulmanız kolay bir yerde bir parola hile sayfası oluşturmak daha kolay görünebilir. Alternatif, tüm çevrimiçi hesaplarınızda oturum açma verilerinizi oluşturmanıza, kaydetmenize ve otomatik olarak doldurmanıza olanak tanıyan uygun fiyatlı bir parola yöneticisine yatırım yapmaktır.

Sticky Password Premium, bir kullanıcıya parolalarını tüm hesaplarda güncellemesi, koruması ve paylaşması için güvenli bir yer sağlar ve yalnızca 23,83 £ karşılığında ömür boyu abonelik alabilirsiniz.

Ortalama bir kişinin çevrimiçi olarak yaklaşık 100 şifresi vardır. Bu, takip edilmesi gereken ve hatta güvende tutulması gereken çok şey var. İyi bir parola yöneticisi, kolaylıktan ödün vermeden siber güvenliğinizi artırmanıza yardımcı olabilir.

İşte nasıl çalıştığı. Yapışkan Parola’da oturum açar ve parolalarınızı girersiniz. Yüklendikten sonra, bu şifreler tüm bağlı cihazlarda otomatik doldurulmak üzere kullanılabilir. Netflix şifrenizi MacBook’unuza girin ve Android cihazınızda akışa başlayın. Parolalarınızı yerel olarak kaydetmeyi seçerseniz, bunlar seçilen bir cihazda depolanır, ancak siz bunları başkalarıyla dakikalar içinde paylaşabilirsiniz.

Yapışkan Parola, Mac, Windows, iOS ve Android cihazlarla uyumludur. Ayrıca birden çok dili destekler ve aboneliğiniz küçük ve büyük güncellemeler dahil olarak gelir.

Birkaç hesap biriktirdikten sonra, birkaç parolayı yeniden kullanmak daha kolay görünebilir, ancak bu, hesaplarınızı ve kimliğinizi riske atar. Bunun yerine, yeni, güvenli parolalar oluşturmanıza ve eski parolaları saklamanıza izin veren bir parola yöneticisi edinin.

23,83 £’a satışa sunulan Sticky Password Premium’a ömür boyu abonelik alın.

Teknory