En iyi tablet anlaşması: Dokuzuncu nesil Apple iPad bugün Target’ta 50 $ indirimli

50 $ TASARRUF EDİN: 9. Nesil Apple iPad (32 GB)(yeni bir sekmede açılır) Target’tan 9 Aralık’ın sonuna kadar 279,99$’a alınabilir. Bu, %15’lik bir tasarruf anlamına gelir. 9. Nesil iPad’in 256 GB versiyonu(yeni bir sekmede açılır) ayrıca 429,99 $’lık indirim için kullanılabilir ve bu da %10 tasarruf sağlar. Görüntülü aramalar için daha büyük ekranları, daha rahat […]

En iyi tablet anlaşması: Dokuzuncu nesil Apple iPad bugün Target’ta 50 $ indirimli

50 $ TASARRUF EDİN: 9. Nesil Apple iPad (32 GB)(yeni bir sekmede açılır) Target’tan 9 Aralık’ın sonuna kadar 279,99$’a alınabilir. Bu, %15’lik bir tasarruf anlamına gelir. 9. Nesil iPad’in 256 GB versiyonu(yeni bir sekmede açılır) ayrıca 429,99 $’lık indirim için kullanılabilir ve bu da %10 tasarruf sağlar.


Görüntülü aramalar için daha büyük ekranları, daha rahat oyun oynama yetenekleri ve kalem kullanarak çalışma kapasiteleri sayesinde tabletler bazı durumlarda akıllı telefonlara üstün geliyor. Hem hareket halindeyken kişisel hem de profesyonel ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek güçlü bir cihaz arıyorsanız, bu Apple iPad tam size göre olabilir.

Target, 9. Nesil Apple iPad’in hem 32 GB hem de 256 GB sürümlerini sunuyor(yeni bir sekmede açılır) 9 Aralık’ta gün sonuna kadar 50 $ indirim için. Bu %15’lik bir tasarruf demektir. Bu, temel iPad serisinde 256 GB depolama sunan ilk tablettir; bu nedenle, bu ekstra depolamaya ihtiyacınız varsa, genişletilmiş sürümü 429,99 ABD dolarından %10 indirimle satın alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) bugün.

Dokuzuncu nesil Apple tablet, önceki modelin A12 yonga setinin bir yükseltmesi olan ve çoklu görevleri daha sorunsuz gerçekleştirmenizi sağlayan bir A13 işlemciye sahiptir. sRGB (Standart Kırmızı Yeşil Mavi) ve True Tone teknolojileri daha optimize edilmiş renkler sunarken, yükseltilmiş 12 MP ultra geniş ön kamera, görüntülü aramalar sırasında görüş alanınızı koruyan Merkez Sahne özelliğiyle birlikte gelir.

Yukarıdaki özellikler, sekizinci nesil iPad’den bir adım ötededir, ancak ekran boyutu ve 10 saatlik pil ömrü gibi diğer özellikler yükseltilmemiştir. Eski Apple kullanıcıları değişikliklerden çok etkilenmese de, cihaz uygun bir bütçeyle çok yönlü rahatlık sağlamak için yeterli ateş gücü sunuyor. Devam edin ve iPad’i bugün harika bir indirim için talep edin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow