En iyi tablet anlaşması: Yenilenmiş Microsoft Surface Pro 7 400 dolara satışta

TL;DR: 3 Eylül’den itibaren şunları alabilirsiniz: yenilenmiş Microsoft Surface Pro 7 yalnızca 399,99 $ (normal 899 $) karşılığında — bu %55’lik bir tasarruftur. Yenilenmiş teknoloji için alışveriş yapmak, raftan bir tane almaktan biraz daha fazla araştırma gerektirebilir, ancak ne aradığınızı biliyorsanız, ihtiyacınız olan donanıma sahip bir cihazı yenisinin maliyetinin çok altında bir fiyata bulabilirsiniz. Bu […]

En iyi tablet anlaşması: Yenilenmiş Microsoft Surface Pro 7 400 dolara satışta

TL;DR: 3 Eylül’den itibaren şunları alabilirsiniz: yenilenmiş Microsoft Surface Pro 7 yalnızca 399,99 $ (normal 899 $) karşılığında — bu %55’lik bir tasarruftur.


Yenilenmiş teknoloji için alışveriş yapmak, raftan bir tane almaktan biraz daha fazla araştırma gerektirebilir, ancak ne aradığınızı biliyorsanız, ihtiyacınız olan donanıma sahip bir cihazı yenisinin maliyetinin çok altında bir fiyata bulabilirsiniz.

Bu Microsoft Surface Pro 7, 2019’dan kalmadır, dolayısıyla öyle görünse de yepyeni değildir. Temel olarak, Microsoft Office veya Google Workspace gibi üretkenlik uygulamaları için harika çalışabilecek orta düzey özelliklere sahiptir, ancak muhtemelen RAM’e aç oyunları çalıştırmaz veya uygulamaları o kadar da iyi tasarlamaz. Ayrıca yarıdan fazla indirimle satılıyor; 899$ yerine sadece 399,99$.

Hafif ve okul veya iş için harika

Bu yenilenmiş Surface Pro 7 üzerinde çalışın, göz atın veya yayın yapın. 2019’dan kalma olabilir, ancak bu tablet temizlendi, test edildi ve çalıştığı ve yepyeni göründüğü onaylandı. Hemen raftan çıkmadığının tek işareti, genel olabilecek kutudur. Bu tablet 0,71 inç kalınlığında jilet kadar ince olduğundan onu taşımak için büyük bir çantaya ihtiyacınız olmayacak.

Surface Pro’nun avantajlarından biri, dizüstü bilgisayara biraz daha yakın donanıma sahip bir tabletin taşınabilirliğine sahip olmasıdır. Bu, temel dosyalar ve uygulamalar için 8 GB RAM ve 128 GB yerel depolama alanıyla donatılmıştır. Ayrıca, Windows 10 Home çalıştırıyor ve tek şarjla 10,5 saate kadar dayanabilen bir pile sahip; bu muhtemelen bir şovu maratonlamak veya sonunda yedeklediğiniz tüm e-postaları okumadan kontrol etmek için yeterli zaman.

Microsoft Surface Pro 7’de tasarruf edin

Üretkenlik gücünü hafif bir pakette birleştiren bir tablete mi ihtiyacınız var?

Yenilenmiş Microsoft Surface Pro 7’yi 399,99 dolara indirimle edinin.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory