En iyi teknoloji anlaşması: MS Office ve Windows 11 Pro 60$’a

TL;DR: 16 Eylül’den itibaren alabilirsiniz. Windows ve Windows 11 Pro için Microsoft Office Pro 2021 paketi 418,99$ yerine yalnızca 59,99$’a — bu da %85 tasarruf demektir. Bir bilgisayar ancak üzerinde yüklü olan programlar kadar faydalıdır. Microsoft kullanıcısıysanız, verimliliğinizi artırmak ve bilgisayarınızın donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için en güncel işletim sistemi ve yazılımı istiyorsunuz. […]

En iyi teknoloji anlaşması: MS Office ve Windows 11 Pro 60$’a

TL;DR: 16 Eylül’den itibaren alabilirsiniz. Windows ve Windows 11 Pro için Microsoft Office Pro 2021 paketi 418,99$ yerine yalnızca 59,99$’a — bu da %85 tasarruf demektir.


Bir bilgisayar ancak üzerinde yüklü olan programlar kadar faydalıdır. Microsoft kullanıcısıysanız, verimliliğinizi artırmak ve bilgisayarınızın donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için en güncel işletim sistemi ve yazılımı istiyorsunuz.

Microsoft Office Pro ve Windows Pro’nun ayrı olarak satın alındığında yüzlerce dolara mal olması nedeniyle, riske girip gerekli yükseltmeleri yapmakta tereddüt edebilirsiniz. Güzel haberler? Windows ve Windows 11 Pro için Hepsi Bir Arada Microsoft Office Pro 2021 Paketi, her ikisini de uygun fiyatlı tek bir pakette sunuyor ve sınırlı bir süre için yalnızca 59,99 ABD doları karşılığında satışa sunuluyor.

MS Office programlarına abonelik ücreti yok

Bu paket tam olarak göründüğü gibi. Size Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher ve Access dahil olmak üzere yaygın olarak kullanılan Microsoft Office uygulamaları için ömür boyu lisans sağlar. Tüm bunları evde veya işte kullanmak üzere tek bir Windows bilgisayara yükleyebilirsiniz ve yazılım lisans anahtarları ve indirme bağlantıları, satın alma işleminizin ardından anında e-postanıza gönderilir. Uygulamalardan herhangi birinin sorun yaşaması durumunda ömür boyu ücretsiz müşteri hizmetleri desteğinden de yararlanırsınız.

Güvenebileceğiniz bir işletim sistemi

Bilgisayarınız en yeni işletim sistemiyle uyumluysa, bilgisayarınızı daha da optimize edecek çok çeşitli işlevleri ve özellikleri bir araya getiren Windows 11 Pro’yu da indirebileceksiniz. Microsoft’un iş profesyonellerine ve kişisel kullanıcılara yönelik en son işletim sistemi, hibrit bir çalışma düzenine uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yepyeni bir arayüz, gelişmiş antivirüs savunmaları, anlık düzenler, widget’lar, akıllı uygulama kontrolü, geliştirilmiş Windows Studio Efektleri ve daha fazlasını içerir. Ayrıca her yerden uzak masaüstü erişimine olanak tanır ve şifreleme ve veri koruma gibi bir dizi gelişmiş güvenlik özelliğine sahiptir. Bir etkinleştirme anahtarı en fazla üç cihaz için kullanılabilir; böylece bunu iş bilgisayarınıza, kişisel bilgisayarınıza ve ev bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Ömür boyu erişimi kaydedin ve puanlayın

Windows ve Windows 11 Pro için Microsoft Office Pro 2021’in bu iki parçalı paketi normalde 418,99 ABD dolarına satılıyor, ancak yalnızca 59,99 ABD dolarına indirimle alabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory