En iyi Windows 11 Pro, Microsoft Office ve 1 TB bulut depolama paketi, yalnızca 80 ABD doları

TL;DR: 1 Temmuz’dan itibaren Windows için Microsoft Office Pro 2021, Windows 11 Pro ve Degoo Premium Ömür Boyu 1TB Yedekleme Planına sahip olun(yeni bir sekmede açılır) hepsi sadece 79,97$’a (kayıtlı olarak 537,00$) — %85 tasarruf edersiniz. Normalde, bir bilgisayarı yalnızca Windows 11 Pro’ya yükseltmek oldukça pahalıdır(yeni bir sekmede açılır). Anlaşma Günleri etkinliğinin bir parçası olarak, […]

En iyi Windows 11 Pro, Microsoft Office ve 1 TB bulut depolama paketi, yalnızca 80 ABD doları

TL;DR: 1 Temmuz’dan itibaren Windows için Microsoft Office Pro 2021, Windows 11 Pro ve Degoo Premium Ömür Boyu 1TB Yedekleme Planına sahip olun(yeni bir sekmede açılır) hepsi sadece 79,97$’a (kayıtlı olarak 537,00$) — %85 tasarruf edersiniz.


Normalde, bir bilgisayarı yalnızca Windows 11 Pro’ya yükseltmek oldukça pahalıdır(yeni bir sekmede açılır). Anlaşma Günleri etkinliğinin bir parçası olarak, yalnızca üç cihazı Windows 11 Pro’ya yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda Windows için Microsoft Office Pro 2021 için bir ömür boyu lisans ve ayrıca 1 TB Degoo premium ömür boyu yedekleme planına sahip olursunuz, hepsi sadece 79,97 ABD doları karşılığında .

Bir öğrenci veya ofis profesyoneli için harika bir hediye

Bu anlaşma üç bölümden oluşur ve size Microsoft Office Pro 2021, Windows 11 Pro ve Degoo Premium’a ömür boyu erişim sağlar.


Kredi bilgileri: NERDUSED LTD

Microsoft Office lisansı, bir bilgisayarda Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams (Ücretsiz sürüm), OneNote, Publisher ve Access’i içerir. Microsoft 365’in aksine her ay ödeme yapmayacaksınız. Dahil edilen tüm programları ömür boyu alırsınız, ancak bu aynı zamanda daha az sıklıkta güncellendikleri anlamına gelir. Bazıları için bu gerçekten çekici olabilir, çünkü bu, güvendiğiniz yazılımda sürpriz revizyonlar yaşamayacağınız anlamına gelir.

microsoft office uygulamalarını açıklayan grafik


Kredi bilgileri: NERDUSED LTD

Bilgisayarınızda fazladan bir güvenlik katmanına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Windows 11 Pro hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Bu işletim sistemi yükseltmesi, uyandırma ve kilitleme, Bitlocker cihaz şifreleme ve biyometrik oturum açma gibi araçları içeren güçlü bir güvenlik arabirimine sahiptir. Yükseltmeyi denemeden önce bilgisayarınızın uyumlu olduğundan emin olun.

Degoo, tüm cihazlarınıza bağlanan yapay zeka tabanlı bulut yedekleme sunar. Bu ömür boyu plan, 1 TB’lık devasa bir depolama alanıyla birlikte gelir, ancak 1 GB dosya boyutu sınırı olduğunu unutmamak önemlidir. (Bu fırsatı yakaladığınızda uygulamanın kendisinde 50 GB dosya yükleme sınırı gibi diğer özelliklerin kilidini açabilirsiniz.) Degoo, dosyalarınızı güvence altına almak için 256 bit AES şifreleme kullanır.

uygulamalarınızı yükseltin

14 Temmuz 23:59 PT’ye kadar, Windows için Ultimate Microsoft Office Pro 2021 ömür boyu lisans artı Windows 11 Pro ve Degoo Premium: Ömür Boyu 1 TB Yedekleme Planı alın(yeni bir sekmede açılır) Anlaşma Günleri boyunca 79,97 ABD Doları (kayıtlı olarak 537 ABD Doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory