En İyi Yapay Zeka Metin ve Konuşma Araç Seti: Jott Pro’da %80 indirim

TL;DR: Jott Pro AI Metin ve Konuşma Araç Seti’nin ömür boyu lisansı 31,55 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlar. İnsanlar her zaman meşgul hayatlar sürse de, öyle görünüyor ki teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, bir gün içinde giderek daha fazlasını yapmamız bekleniyor. Bu nedenle, zamandan tasarruf etmeye yönelik her türlü ipucu ve püf […]

En İyi Yapay Zeka Metin ve Konuşma Araç Seti: Jott Pro’da %80 indirim

TL;DR: Jott Pro AI Metin ve Konuşma Araç Seti’nin ömür boyu lisansı 31,55 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlar.


İnsanlar her zaman meşgul hayatlar sürse de, öyle görünüyor ki teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, bir gün içinde giderek daha fazlasını yapmamız bekleniyor. Bu nedenle, zamandan tasarruf etmeye yönelik her türlü ipucu ve püf noktasını memnuniyetle karşılarız. Rahatlamak için biraz daha fazla zamanınız olabilmesi için not alma, yazıya dökme ve çeviri gibi sıkıcı işleri ortadan kaldırmanın bir yolunun olması güzel olmaz mıydı?

Yapay zeka patlaması zaten buradayken, bazı şeyler daha iyiye doğru değişti. Jott Pro AI Metin ve Konuşma Araç Seti, metin ve konuşma konularında size zaman kazandırabilecek özel bir yazılımdır ve ömür boyu lisansı şu anda yalnızca 31,55 £ karşılığında satılmaktadır ve birçok değerli özelliğe sahiptir.

Dersler veya toplantılar sırasında sürekli olarak e-postaları veya raporları yazdırmanız veya ayrıntılı notlar almanız gerekiyorsa Jott size yardımcı olabilir. Yapay zeka yetenekleri sayesinde Jott, konuşulan her kelimeyi tek bir ritmi bile kaçırmadan yazılı metne dönüştürebildi.

En son nöral yapay zeka teknolojisini kullanan bu yazılım, herhangi bir metni yüksek kaliteli, gerçeğe yakın insan sesine dönüştürebiliyor; bu da görme bozukluğu olanlar için mükemmel bir özellik. Ayrıca hareket halindeyken okumak yerine dinlemenize olanak tanıyarak zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Bir başka yararlı özellik, PDF gibi dosyalardan resim ve metin çıkarmanıza olanak tanıyarak manuel transkripsiyon ihtiyacını ortadan kaldırır; Jott bunları sizin için düzenlenebilir metne dönüştürür.

Bu lisans sınırsız sayıda cihazda mevcut olsa da bu Jott Pro fırsatı yalnızca yeni müşteriler için geçerlidir. Tüm Jott özelliklerinin yanı sıra ayda 120 dakika konuşmayı metne dönüştürme, ayda 100.000 karakter metinden konuşmaya, transkripsiyon için ayda 100.000 karakter ve çeviri için ayda 100.000 karakter alacaksınız.

Mashable Fırsatları

Bu ömür boyu lisans, kullanıma sunuldukça, kullandığınız teknolojinin güncel kalmasına yardımcı olan güncellemeler ve iyileştirmeler içerir. Kullanıcı dostu ve son derece hassas olacak şekilde tasarlanan bu özellik, akşam yemeği için eve zamanında varmak ile ofiste sıkışıp kalmak arasındaki farkı yaratabilir.

Jott Pro AI metin ve Konuşma Araç Seti için ömür boyu lisansı 31,55 £ karşılığında alın.

Konular
Yapay zeka

Teknory