Engelleme nasıl kaldırılır ve ITV nasıl izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, dünyanın herhangi bir yerinden güvenilir bir şekilde ITVX engellemesini kaldırabilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 85,45 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. ITV Hub yakın zamanda şuna geçti: ITVX. Bu izlemesi ücretsiz yayın hizmeti, en iyi şovlar ve filmlerin yanı sıra canlı […]

Engelleme nasıl kaldırılır ve ITV nasıl izlenir?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, dünyanın herhangi bir yerinden güvenilir bir şekilde ITVX engellemesini kaldırabilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 85,45 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


ITV Hub yakın zamanda şuna geçti: ITVX. Bu izlemesi ücretsiz yayın hizmeti, en iyi şovlar ve filmlerin yanı sıra canlı TV ile doludur. İngiltere’de bu hizmeti izlemeye çalışırken kesinlikle zorluk çekmemelisiniz, ancak yurt dışındayken durum biraz daha karmaşık hale geliyor.

Yurt dışında ITVX’te yayın yapmaya çalışırsanız, hizmet tarafından engellenirsiniz. Özellikle Dünya Kupası gibi bir şey izlemeye çalışıyorsanız, bu oldukça can sıkıcı. Alternatif aramak için zamanınız olmayabilir, bu nedenle en iyi seçeneğiniz bir VPN kullanmaktır.

ITVX’in engellemesini kaldırmak ve bir VPN ile izlemek için bir hizmete kaydolmanız, bir uygulama indirmeniz ve ardından İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlanmanız gerekir. Bu hızlı ve kolay işlem gerçek IP adresinizi gizler, bu nedenle oturum açmaya çalıştığınızda ITVX Birleşik Krallık’ta bulunduğunuzu düşünür. Bu basit adımların izlenmesi, çok önemli Dünya Kupası fikstürleri dahil olmak üzere ITVX tarafından barındırılan her şeye erişim sağlamalıdır.

ExpressVPN akış için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. Piyasada daha ucuz VPN’ler var, ancak konu bağlantı hızı ve ITVX, BBC iPlayer ve Netflix gibi popüler hizmetlerin evrensel engellemesini kaldırma söz konusu olduğunda ExpressVPN’i yenmek zor. Aboneler, beş adede kadar çoklu oturum açma, sezgisel bir uygulama, güçlü şifreleme seviyeleri ve geniş ve çeşitli sunucu ağına erişim elde eder.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 85,45 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir. Hatta Dünya Kupasını dünyanın herhangi bir yerinden izlemek için kaydolabilir ve ardından garantiyi kullanarak yatırımınızın karşılığını alabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden ITVX engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’de %49 tasarruf edin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow