Matthew Vaughn’un Açıkladığı Uzun Süredir Beklenen Üçüncü Filmden Önce Neden Kingsman Prequel Yapıldı?

Özet Yönetmen Matthew Vaughn başlangıçta şunu amaçlamıştı: Kralın Adamı Gelecekteki savaşları önlemek için Kingsman ajansının kurulmasına ilişkin konuşmadan esinlenerek, Birinci Dünya Savaşı yıl dönümü nedeniyle yayınlanacak bir dizi olacak. Verilecek karar Kralın Adamı Bir prequel, bir prequel’in farklı bir yolculukla başlaması gerektiği fikrinden etkilendi; Conrad’ın ölümü, Kingsman’ın doğuşu oldu ve ilk yarının daha ciddi ve […]

Matthew Vaughn’un Açıkladığı Uzun Süredir Beklenen Üçüncü Filmden Önce Neden Kingsman Prequel Yapıldı?

Özet

  • Yönetmen Matthew Vaughn başlangıçta şunu amaçlamıştı: Kralın Adamı Gelecekteki savaşları önlemek için Kingsman ajansının kurulmasına ilişkin konuşmadan esinlenerek, Birinci Dünya Savaşı yıl dönümü nedeniyle yayınlanacak bir dizi olacak.
  • Verilecek karar Kralın Adamı Bir prequel, bir prequel’in farklı bir yolculukla başlaması gerektiği fikrinden etkilendi; Conrad’ın ölümü, Kingsman’ın doğuşu oldu ve ilk yarının daha ciddi ve daha hafif bir sona yol açtı.
  • Kralın Adamı Filmin güçlü bir izleyici kitlesi oluşturması ve genel izleyiciler tarafından profesyonel eleştirmenlerden daha iyi karşılanması nedeniyle bir TV dizisi olarak daha başarılı olmuş olabilir, bu da orijinal konseptin kazanan bir strateji olabileceğini düşündürmektedir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Kral Adam yönetmen Matthew Vaughn neden prequel filminin çekildiğini açıkladı Kralın Adamı uzun zamandır beklenenden önce yapıldı Kral Adam 3. Her iki 2014’ün ön filmi olarak hizmet veren Kingsman: Gizli Servis ve 2017’ler Kingsman: Altın Çember2021’ler Kralın Adamı Birinci Dünya Savaşı olayları sırasında Kingsman özel gizli istihbarat teşkilatının oluşumunun planını çizdi. Başlangıçta 2019’da vizyona girmesi planlanan film, hem Disney’in 20th Century Fox’u satın alması hem de daha sonra Kovid-19’un etkileri nedeniyle birkaç kez geri çekildi. 19 salgın.

Bu yılki New York Comic Con’da bir panele ev sahipliği yaparken Ekran Rantı toplantıya katılan muhabir, Vaughn asıl niyetinin şu olduğunu açıkladı: Kralın Adamı Birinci Dünya Savaşı’nın yıldönümü için yayınlanacak bir televizyon dizisi olacak. Ayrıca, ön filmin itici gücünün ilk filmdeki zengin aristokratların çocuklarını kaybetmeleri ve gelecekteki savaşları önlemenin bir yolu olarak Kingsman ajansını kurmalarıyla ilgili konuşmadan doğduğunu açıkladı. . Aşağıdaki yorumlarına göz atın:

The King’s Man bir TV dizisi olacaktı ve Birinci Dünya Savaşı’nın yıl dönümüydü, neler oldu, dünyada neler oldu ve filmdeki Kingsman’in aristokrat zenginlerle ilgili kuruluşuna dair konuşmayı her zaman severim. insanlar çocuklarını kaybediyor, sonra Kingsman’ı kuruyor ve bir daha asla savaş çıkmayacağından emin olmak için parayı bir ajansa veriyorlar. Her zaman bunun büyüleyici olduğunu düşünmüşümdür ve tarihin gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum ve tarihi olayların kitlelere geri döndüğü, insanların karakterlere bakmasını ve geçmişte hatalar yaptığımızı öğrenmesini sağlayacak bir şey yapmak istedim ve hadi deneyelim. ve onlardan ders alın ve onları tekrarlamayın… Mesele şu ki, eğer bir ön bölüm yapacaksanız, eğer Bond ya da Süpermen’in bir ön bölümünü yapacaksanız, Bond’un 007 olmasıyla ya da Süpermen’in uçmasıyla başlamıyorsunuz, Yolculuğun başlaması ve sonrasında oraya varacağınız son için farklı bir yerden başlaması gerekiyor. Bu yüzden her zaman Conrad’ın ölümünün Kingsman’in doğuşu olduğunu söyledim, bu yüzden ilk yarı biraz daha ciddi ve sonunda durumu hafifletmeye çalışıyoruz.


Kralın Adamı Bir dizi Olarak Daha Başarılı Olur muydu?

İlk ikisiyle Kral Adam Her biri dünya çapında 400 milyon doların üzerinde hasılat yapan filmlerden dolayı, proje ilk duyurulduğunda Vaughn’un ön filmi için umutlar yüksekti. Bununla birlikte, film bir dizi sürekli gecikmenin ardından nihayet sinemalarda gösterime girdiğinde, incelemeler karışıktı ve film, öncekilerin gişe hasılatının bir kısmını çekmekte zorlandı.

Bunun için çeşitli faktörler suçlanabilirken Kralın Adamı‘in mükemmel olmayan performansı, özellikle de nihai vizyona girme zamanlaması ve yayınlanmadan önce kısa bir sinema penceresi olması nedeniyle, ön film sonuçta serideki diğer filmlerin elde ettiği önemli başarıyı yakalayamadı. Gişe sıkıntılarına rağmen, Kralın Adamı güçlü bir izleme sayısı yarattı ve genel izleyiciler filme profesyonel eleştirmenlerden çok daha fazla ısınmış görünüyordu.

İLGİLİ: Kralın Adamının Gerçek Tarihten Değiştirdiği Her Şey

Vaughn’un prequel’inin internet üzerinden yayın platformlarında nasıl büyük başarı yakaladığı göz önüne alındığında, onun orijinal geliştirme konsepti muhtemelen Kralın Adamı bir televizyon dizisi olarak kullanmak çok daha başarılı bir strateji olurdu. Üstelik serinin beyazperdedeki maceralarını Taron Egerton’un sevilen Gary “Eggsy” Unwin’ine ve günümüzün Kingsman ajansına bırakabilirdi. Vaughn şimdi geri dönmek istiyor Kral Adamı 3Günümüze dönüşün seriyi yeniden canlandırmaya hizmet edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow