Favori yeni taşınabilir iş makineniz olabilecek yenilenmiş bir MacBook Air’i puanlayın

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 1 Kasım’dan itibaren bu Yenilenmiş MacBook Air’i alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 1,109$ yerine sadece 365,99$’a — bu %66’lık bir indirim. İster öğrenci ister profesyonel olun, eviniz veya ofisiniz olmayan bir yerde çalışmanın güzel bir yanı vardır. Ancak, masaüstü kullanıyorsanız bir kafede keyifli bir çalışma seansı …

Favori yeni taşınabilir iş makineniz olabilecek yenilenmiş bir MacBook Air’i puanlayın


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 1 Kasım’dan itibaren bu Yenilenmiş MacBook Air’i alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 1,109$ yerine sadece 365,99$’a — bu %66’lık bir indirim.


İster öğrenci ister profesyonel olun, eviniz veya ofisiniz olmayan bir yerde çalışmanın güzel bir yanı vardır. Ancak, masaüstü kullanıyorsanız bir kafede keyifli bir çalışma seansı yapmak zor olabilir ve tüm bunların yanına yüksek teknoloji ürünü, pahalı bir dizüstü bilgisayar getirmek biraz sinir bozucu olabilir. şekerli içecekler. Yenilenmiş satın alma, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok avantaja sahiptir. çevre ve cüzdanınız. Bu yeni MacBook Air, kullanışlı bir taşınabilir iş istasyonu olabilir(yeni bir sekmede açılır)ve 365,99$’a (reg. $1,109) satışta.

Ofis dışında çalışmak için uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar edinin

Yenilenmiş bir teknolojiyi hayal ettiğinizde, zar zor çalışan, parçalanmış makinelerin görüntülerini canlandırabilirsiniz. Bu dizüstü bilgisayar o görüntüye uymuyor. Kullanıldığı doğrudur, ancak yenilenmiş “B” derecesine sahiptir, yani yepyeni olmadığına dair tek gerçek işaret, kasada ve gövdede hafif sürtünme, çizik veya ezik olabilir. Diğer her şey harika çalışıyor.

Buna 13,3 inç ekran ve tek bir şarjla 12 saate kadar dayanabilen pil dahildir. Bu MacBook(yeni bir sekmede açılır) Intel HD Graphics 6,000 GPU’ya sahiptir, böylece filmleri ve TV’yi güzel bir ekranda izleyebilirsiniz. Ayrıca 256GB SSD ve 4GB RAM’e sahiptir. Düşük özellikli uygulamalarla yükleyin ve yeni bir ortamda çalışmanın keyfini çıkarın. Aynı zamanda Bluetooth özelliklidir, böylece biraz müzik açabilir ve Bluetooth kulaklıklarınızla kolayca dinleyebilirsiniz.

Film düzenlemeyi veya zorlu uygulamaları çalıştırmayı planlıyorsanız bu dizüstü bilgisayar sizin için üst düzey bir makine olmayabilir, ancak Microsoft Office veya Google Workspace gibi üretkenlik yazılımlarındaki daha basit görevler için işi halledebilir.

İşi yapan yenilenmiş bir MacBook

Derse veya iş gezilerine giderken yanınıza alabileceğiniz bir bilgisayara mı ihtiyacınız var? Bu yenilenmiş MacBook Air’i alın(yeni bir sekmede açılır) sınırlı bir süre için %66 indirimle 365,99$’dan (regülasyon 1.109$) satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory