Mission Impossible 8’in Dead Reckoning Kötü Adamının Dönüşü Yıldız Tarafından Anlatıldı: “Öldürülmesi Zor!”

Özet Simon Pegg, yeni bir sosyal medya gönderisinde Pom Klementieff’in Paris olarak geri döneceğini doğruladı Görev: İmkansız 8. Her ne kadar Paris baştan sona destekleyici bir kötü adam olarak hizmet etse de İmkansız görev – Ölü Hesaplaşma Birinci BölümGabriel onu bıçaklayıp ölüme terk ettikten sonra sonunda fikrini değiştirir. Paris, bir sonraki bölümde Ethan ve ekibinin […]

Mission Impossible 8’in Dead Reckoning Kötü Adamının Dönüşü Yıldız Tarafından Anlatıldı: “Öldürülmesi Zor!”

Özet

 • Simon Pegg, yeni bir sosyal medya gönderisinde Pom Klementieff’in Paris olarak geri döneceğini doğruladı Görev: İmkansız 8.
 • Her ne kadar Paris baştan sona destekleyici bir kötü adam olarak hizmet etse de İmkansız görev – Ölü Hesaplaşma Birinci BölümGabriel onu bıçaklayıp ölüme terk ettikten sonra sonunda fikrini değiştirir.
 • Paris, bir sonraki bölümde Ethan ve ekibinin çok önemli bir müttefiki haline gelebilir; çünkü o, Sevastopol’un yerini bulmanın ve hem Gabriel’i hem de Varlık’ı yenmenin anahtarı olabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Görev: İmkansız 8 Yıldız Simon Pegg, önemli bir kötü karakterin geri dönüşünü anlatıyor Görev: İmkansız – Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm. Tom Cruise, geçtiğimiz yaz başka bir macera için süper casus Ethan Hunt olarak geri döndü ve Varlık olarak bilinen bir yapay zeka tehdidini alt etme görevine çıktı. Gabriel (Esai Morales), Varlığın insan elçisi olarak hizmet ediyor ve Pom Klementieff, onun eksantrik uşağı Paris’i canlandırıyor.

Şimdi aşağıdakileri takip ederek Görev: İmkansız 8 yayın tarihi gecikmesi, PeggBenji’yi oynayan oyuncu, Klementieff’in önümüzdeki devam filminde Paris olarak geri döneceğini Instagram’dan doğruladı. Pegg’in aşağıdaki gönderisine göz atın:

Öldürmesi zor! BENParis’in sonunu gördüğünüzü sanıyorsanız… bir kez daha düşününPegg, başlığında şöyle yazıyor. Başlığa, en son devam filminin en unutulmaz aksiyon sahnelerinden birinde yer alan, zırhlı bir kamyonun direksiyonundaki Klementieff’in kamera arkası görüntüsü eşlik ediyor.


Paris Göreve Nasıl Geri Dönebilir: İmkansız 8

Pom Klementieff, Mission Impossible 7'de gözyaşı dövmeli Paris rolünde.

Görev: İmkansız – Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm Filmin sonunda eski müttefiki Gabriel tarafından bıçaklanan Paris, Ethan ve Grace’i (Haley Atwell) kurtarır. Yaralarından dolayı bayılmadan önce, Ethan’a anahtarın Sevastopol denizaltısıyla olan bağlantısını, Cruise’un karakterinin yapbozunun son parçasını açıklar. Bir an için Paris ölmüş gibi görünüyor, ancak yaralarıyla ilgilenen birinin kısa bir diyalogu, jenerikler akmaya başladığında onun aslında hayatta kaldığını ortaya koyuyor.

O halde, son devam filminde Paris’in son sahnesi, onun bir grup üyesi olarak hikayenin bir sonraki bölümünü nasıl etkileyeceğine dair oldukça güçlü bir gösterge sağlıyor. Görev: İmkansız 8 döküm. Bıçaklanıp ölüme terk edildikten sonra Gabriel ve kötü planları konusunda hayal kırıklığına uğrayan Paris, ya Gabriel’den intikam almanın bir yolu olarak ya da yeni keşfettiği vicdanı (ya da her ikisi) nedeniyle Ethan’ın ekibine katılacak gibi görünüyor. Paris çok önemli bir arkadaş olabilir, çünkü Gabriel’in planına ve Varlığın nasıl alt edileceğine dair daha fazla bilgi sağlayabilir.

Her ne kadar Paris bir kurtuluş eğrisine hazır olsa da Görev: İmkansız 8Ilsa’nın (Rebecca Ferguson) ölümünde çok önemli bir rol oynadı ve Gabriel onu öldürürken Ethan’ı meşgul etti. Bu, Paris ve Ethan’ın hayatını kurtarmış olmasına rağmen arasında bir miktar sürtüşmeye neden olabilir.

Pegg’in Instagram’da paylaştığı önceki fotoğraflar bazılarının İmkansız görev 8 Çekimler Kuzey Kutbu’nda gerçekleşti ve bu fotoğrafların bazılarında Klementieff etiketlendi. O halde ekip kesinlikle Sevastopol’un yıkıldığı yere doğru yola çıkacak ve görünüşe göre Paris bu sekansta bir rol oynayacak. Paris’in bu durumu tam olarak nasıl etkileyeceği henüz bilinmiyor. Görev: İmkansız 8ama görünen o ki Ethan ve arkadaşları yeni ve değerli bir müttefik kazanmışlar.

Kaynak: Simon Pegg/ instagram

 • Tom Cruise, Mission Impossible Dead Reckoning'in Birinci Bölümünde
  Görev: İmkansız 8

  Yayın tarihi:
  2025-05-23

  Müdür:
  Christopher McQuarrie

  Döküm:
  Tom Cruise, Pom Klementieff, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Hayley Atwell, Hannah Waddingham, Simon Pegg

  Değerlendirme:
  PG-13

  Türler:
  Aksiyon, Macera, Suç

  Yazarlar:
  Christopher McQuarrie, Erik Jendresen

  Stüdyo(lar):
  Paramount Resimleri, Skydance

  Distribütör(ler):
  Paramount Resimleri

  ön bölüm(ler):
  Görev: İmkansız, Görev: İmkansız 2, Görev: İmkansız III, Görev: İmkansız – Hayalet Protokolü, Görev: İmkansız – Rogue Nation, Görev: İmkansız – Fallout, Görev: İmkansız – Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm

  Bayilik(ler):
  İmkansız görev

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow