Frostpunk 2 Stres Yaratan Oyun Fragmanı İle PC Game Pass’te Birinci Gün’ü Başlatıyor

Geliştirici 11 Bit Studio, Frostpunk 2 oynanışına ilk tam bakışı açıkladı. İlk olarak Ağustos 2021’de duyurulan kasvetli ama popüler şehir kurma oyununun devamı da Xbox ve PC Game Pass’e geliyor. Fragman, karar vermenin oyunda nasıl göründüğüne bir bakış sunuyor. Kaynakların değerli olduğu ve herkesin toplumun nasıl işlemesi gerektiği konusunda kendi fikirlerine sahip olduğu, affedilmeyen bir […]

Frostpunk 2 Stres Yaratan Oyun Fragmanı İle PC Game Pass’te Birinci Gün’ü Başlatıyor

Geliştirici 11 Bit Studio, Frostpunk 2 oynanışına ilk tam bakışı açıkladı. İlk olarak Ağustos 2021’de duyurulan kasvetli ama popüler şehir kurma oyununun devamı da Xbox ve PC Game Pass’e geliyor.

Fragman, karar vermenin oyunda nasıl göründüğüne bir bakış sunuyor. Kaynakların değerli olduğu ve herkesin toplumun nasıl işlemesi gerektiği konusunda kendi fikirlerine sahip olduğu, affedilmeyen bir tundrada yer alan bir şehirde yaşamı denetleyen bir Komiseri kontrol ederken, vatandaşlarınızdan alacağınız talepler ilk Frostpunk kadar stresli görünüyor. Herkesin doymasını nasıl sağlıyorsunuz? Eğitim sistemi nasıl görünüyor? Sokakları gerçek ve suç niteliğindeki pisliklerden nasıl temiz tutuyorsunuz? Orijinal oyunun üzerinden 30 yıl geçtikten sonra vatandaşlar yasaları geçirmek için oy kullanabiliyor ve bu kararlar şehrin yönünü birçok sonuç ve finale doğru yönlendiriyor.

11 Bit ayrıca Frostpunk 2’nin 2024’ün ilk yarısında Steam, The Epic Store ve GOG’un yanı sıra PC Game Pass’te de çıkacağını duyurdu. oyun ayrıca daha sonraki bir tarihte Xbox Series X/S’deki Game Pass’e de gelecek ve PlayStation 5’i de hedefliyor.

İlk Frostpunk hakkındaki incelememizi buradan okuyabilirsiniz.

Teknory