Galaxy S23’ün devasa, kamera odaklı Haziran güncellemesi şimdi çıkıyor

Ryan Whitwam / Android Otoritesi TL;DR Samsung, Galaxy S23 serisi cihazlara büyük bir güncelleme getiriyor. Güncelleme 2,2 GB boyutunda ve iddiaya göre birkaç kamera iyileştirmesi sunuyor. Samsung’un Galaxy S23 telefonlarının bu ay genel kamera deneyimini iyileştiren büyük bir güncelleme alacağı bildirildi. Şimdi, görünüşe göre bu güncelleme sonunda geldi. SamMobile Galaxy S23 ailesinin, S91xBXXU2AWF1 ürün yazılımı […]

Galaxy S23’ün devasa, kamera odaklı Haziran güncellemesi şimdi çıkıyor

Ryan Whitwam / Android Otoritesi

TL;DR

  • Samsung, Galaxy S23 serisi cihazlara büyük bir güncelleme getiriyor.
  • Güncelleme 2,2 GB boyutunda ve iddiaya göre birkaç kamera iyileştirmesi sunuyor.

Samsung’un Galaxy S23 telefonlarının bu ay genel kamera deneyimini iyileştiren büyük bir güncelleme alacağı bildirildi. Şimdi, görünüşe göre bu güncelleme sonunda geldi.

SamMobile Galaxy S23 ailesinin, S91xBXXU2AWF1 ürün yazılımı sürüm numarasını taşıyan Haziran güncellemesinin kullanıma sunulduğunu fark etti. Bu, 2,2 GB ağırlığında ağır bir güncellemedir.

S23 Ultra’nın artık 2x portre seçeneğine sahip olduğuna inanılmasına rağmen, belirli iyileştirmelerle ilgili resmi bir bildirim veya değişiklik günlüğü yok. Satış noktası ayrıca, güncellemenin bazı HDR çekimlerinde nesnelerin/öznelerin etrafındaki haleleri düzeltmesi gerektiğini de öneriyor.

Görünüşe göre bu güncelleme şu anda Endonezya, Tayland, Malezya ve Filipinler de dahil olmak üzere Güney Doğu Asya’ya yayılıyor.

Haziran güncellemesini Galaxy S23 serisi telefonunuzda aldınız mı? Sonuç olarak belirli kamera iyileştirmelerini fark ettiniz mi? Yorumlar bölümünde bize bildirin!

Galaxy S23’ün devasa, kamera odaklı Haziran güncellemesi şimdi çıkıyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow