Galaxy Tab S9 FE serisi gerçek ve Samsung bunu onayladı! –

TL;DR Samsung, iki yeni Galaxy Tab S9 FE tabletin adını ağzından kaçırdı. Şirket, yaklaşan listelerden resmi web sitesinde bahsetti. Hem Galaxy Tab S9 FE hem de Galaxy Tab S9 FE Plus zaten sızdırılmış görüntülerde ortaya çıktı. Samsung, uzun süredir söylentileri dolaşan Galaxy Tab S9 FE serisindeki duyurulmamış iki tableti yanlışlıkla onayladı. Şirketin üzerinde ince baskı […]

Galaxy Tab S9 FE serisi gerçek ve Samsung bunu onayladı!  –

TL;DR

  • Samsung, iki yeni Galaxy Tab S9 FE tabletin adını ağzından kaçırdı.
  • Şirket, yaklaşan listelerden resmi web sitesinde bahsetti.
  • Hem Galaxy Tab S9 FE hem de Galaxy Tab S9 FE Plus zaten sızdırılmış görüntülerde ortaya çıktı.

Samsung, uzun süredir söylentileri dolaşan Galaxy Tab S9 FE serisindeki duyurulmamış iki tableti yanlışlıkla onayladı. Şirketin üzerinde ince baskı Fransız web sitesi (gazeteci tarafından tespit edildi Roland Quandt) standart Galaxy Tab S9 FE ve Galaxy Tab S9 FE Plus’tan adlarıyla açıkça bahsediyor. Bu resmi onay ve Plus modelinin son FCC listesi, yeni Fan Edition Samsung tabletlerinin piyasaya sürülmesinin yakın olduğunu ima ediyor.

Samsung Galaxy Tab S9 FE serisi onayı

Samsung Galaxy Tab S9 FE serisi: Şimdiye kadar bildiklerimiz

Galaxy Tab S9 FE Plus ve Galaxy Tab S9 FE, sızdırılmış görseller şeklinde ortaya çıktı. İki Fan Edition Samsung tabletin sırasıyla 12,4 inç ve 10,9 inç ekranlara sahip olması bekleniyor. Genel tasarımları daha üst düzey Galaxy Tab S9 serisinin estetiğiyle eşleşse de, FE modellerinin satın alınabilirliği korumak için özelliklerde kesintiler yapmasını bekliyoruz. Fan Edition cihazları oldukları düşünüldüğünde, Galaxy Tab S9 FE serisinin Galaxy Tab S9 modellerinden daha ucuz olmasını beklemek doğaldır.

Daha büyük Galaxy Tab S9 Plus’ın görselleri, LED flaşsız çift arka kamerayı gösteriyor. Normal Galaxy Tab S9 Plus’ta S Pen takma yeri bulunurken, Galaxy Tab S9 FE Plus’ta vurgu rengi vardır. FE varyantının kalemi destekleyip desteklemeyeceği belli değil.

Bu arada, daha küçük olan Galaxy Tab S9 FE’nin arkasında tek bir kamera, yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü, muhtemelen bir klavye takmak için bir akıllı konektör, çift hoparlör sistemi ve daha büyük modele benzer bir tasarıma sahip olması bekleniyor.

Samsung’un 2021’de Galaxy Tab S7 FE’yi piyasaya sürmesinden bu yana ilk FE tabletleri olduğu için, bu iki yeni tabletin fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok.


Galaxy Tab S9 FE serisi gerçek ve Samsung bunu onayladı! –

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow