Galaxy Unpacked’i buradan canlı izleyin: Galaxy S23 tanıtımını ve daha fazlasını izleyin!

TL;DR Samsung bugün Galaxy Unpacked etkinliğini düzenliyor. Etkinlik hem yüz yüze hem de canlı olarak yayınlanacak ve buradan izleyebilirsiniz. Samsung, Galaxy S23 serisini ve daha fazlasını gösterecek. Bekleyiş sona erdi; Merakla beklenen Samsung Galaxy Unpacked etkinliği bugün gerçekleşiyor. Ve tüm gösterileri evinizin, ofisinizin rahatlığında veya nerede olursanız olun burada izleyebilirsiniz. teknoloji devi, San Francisco’da Unpacked […]

Galaxy Unpacked’i buradan canlı izleyin: Galaxy S23 tanıtımını ve daha fazlasını izleyin!

  • Samsung bugün Galaxy Unpacked etkinliğini düzenliyor.
  • Etkinlik hem yüz yüze hem de canlı olarak yayınlanacak ve buradan izleyebilirsiniz.
  • Samsung, Galaxy S23 serisini ve daha fazlasını gösterecek.

Bekleyiş sona erdi; Merakla beklenen Samsung Galaxy Unpacked etkinliği bugün gerçekleşiyor. Ve tüm gösterileri evinizin, ofisinizin rahatlığında veya nerede olursanız olun burada izleyebilirsiniz.

teknoloji devi, San Francisco’da Unpacked düzenleyerek bu yıl yüz yüze etkinliklere geri dönüyor. Ancak Samsung, etkinliği canlı olarak da yayınlayacak.

Ne zaman başlayacağınızı merak ediyorsanız, Galaxy Unpacked 1:00 PM ET’de başlamalıdır. Bu saat diliminin dışında ikamet eden herkes için konumunuzu girebilirsiniz. burada bölgenizdeki saatin kaç olduğunu öğrenmek için.

Unpacked etkinliğinde neler olacağına gelince, Galaxy S23 ailesinin resmi açıklamasını alacağımıza hiç şüphe yok. Samsung, cihazın adını açıkça belirtmese de, şirketin rezervasyon sayfası bunu onaylıyor gibi görünüyor.

Galaxy S23 serisi hakkında bildiklerimize dayanarak, ABD’de fiyat hemen hemen aynı kalacak, tüm modellerde muhtemelen bir Snapdragon 8 Gen 2 yongası bulunacak ve burada burada artımlı iyileştirmeler olacak.

Galaxy Unpacked 2023: Başka neler çıkıyor?

Samsung’un Unpacked etkinliği için başka neler hazırlamış olabileceğini tahmin etmek zor, ancak rezervasyon sayfası bir ipucu veriyor gibi görünüyor. Bir telefon için ön sipariş verme seçeneğinin yanı sıra, bir Galaxy Book için ön sipariş verme seçeneği de var. Samsung’un sunum sırasında yeni bir Galaxy Book duyurmayı da planlaması mümkün.

Samsung’un bizim için telefon ve dizüstü bilgisayar dışında başka açıklamaları var mı? Bu mümkün, ancak öğrenmenin tek yolu akışı kendiniz kontrol etmektir.

Galaxy Unpacked’i buradan canlı izleyin: Galaxy S23 tanıtımını ve daha fazlasını izleyin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow