Yeni Echo Show cihazları, fiyatlar rekor düşük seviyelere düşerken 40 dolardan başlıyor

Roger Fingas / Android Yetkilisi Prime Day 2 olarak da adlandırılabilecek Prime Big Deals Day indirimi önümüzdeki hafta başlıyor. Bugün Amazon cihazlarındaki fırsatlar göz önüne alındığında, bunun zaten başladığını düşünmeniz affedilir ve Echo Show akıllı ekranları en iyi örnekler arasında yer alıyor. 2023 Echo Show 5 de dahil olmak üzere neredeyse her cihazda tüm zamanların […]

Yeni Echo Show cihazları, fiyatlar rekor düşük seviyelere düşerken 40 dolardan başlıyor

Roger Fingas / Android Yetkilisi

Prime Day 2 olarak da adlandırılabilecek Prime Big Deals Day indirimi önümüzdeki hafta başlıyor. Bugün Amazon cihazlarındaki fırsatlar göz önüne alındığında, bunun zaten başladığını düşünmeniz affedilir ve Echo Show akıllı ekranları en iyi örnekler arasında yer alıyor. 2023 Echo Show 5 de dahil olmak üzere neredeyse her cihazda tüm zamanların en düşük fiyatları var sadece 39,99$. Tekliflerden yararlanmak için Prime üyeliğe bile ihtiyacınız yok.

Echo Show 5’in 2023 modeli hem en ucuz seçenek hem de %56 indirimle yüzdesel olarak en büyük indirim. Kompakt 5,5 inç akıllı ekran; programları, hava durumunu, takvimleri, tarifleri ve daha fazlasını görüntülemek için mükemmeldir veya gelişmiş hoparlörlerde müzik ve podcast’lerin keyfini çıkarabilirsiniz. Görüntülü aramalar ve evinizde check-in yapmak için yerleşik 2MP kameraya sahiptir; kamera deklanşörü ve mikrofon kapatma düğmesi gibi gizlilik özellikleri ise verilerinizin güvende olmasını sağlar. Tüm zamanların en düşük fiyatına sahip olmasının yanı sıra, aşağıda ana hatlarıyla belirttiğimiz gibi diğer akıllı cihazlarla birlikte paketlerseniz daha da fazla tasarruf edebilirsiniz.

Yine bu yıl piyasaya sürülen Echo Show 10, işleri bir sonraki seviyeye taşıyor. 10,1 inç HD ekranı sizinle birlikte hareket ederek otomatik çerçeveleme özelliğine sahip 13 MP kamerası sayesinde görüntülü görüşmeler sırasında her zaman karede olmanızı sağlar. Zigbee ve Matter cihazlarıyla uyumlu, hepsi bir arada akıllı ev merkezi görevi görüyor ve hoparlörleri birinci sınıf, yönlü ses sağlıyor. Birden fazla kontrol katmanıyla gizlilik ve güvenliğe de öncelik verilmektedir. Şimdiye kadarki en iyi fiyata 159,99$Bu da 90 dolarlık bir fiyat düşüşü anlamına geliyor.

İşte diğer anlaşmanın öne çıkanlarından bazıları:

Amazon, bunun gibi satışların ne zaman biteceğini nadiren açıklığa kavuşturur; bu nedenle, herhangi bir fırsat gözünüze çarparsa çok uzun süre tereddüt etmeyin.

Yeni Echo Show cihazları, fiyatlar rekor düşük seviyelere düşerken 40 dolardan başlıyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow